Doručení do 2 pracovních dnů

SYMPROVE v těhotenství – Autentická zkušenost

Jmenuji se Dominika Jurena a je mi 28 let. V 19 letech mi diagnostikovali histaminovou intoleranci, trávicí problémy jsem měla už mnohem dříve. Měla jsem časté migrény, bolesti žaludku, nadýmání, křeče a podobně. Chvíli mi trvalo, než jsem se s touto diagnózou “skamarádila” a zjistila jsem, jak se stravovat, aby mě omezovala co nejméně.

Poslední roky jsem dospěla do bodu, kdy moje trávení fungovalo jako hodinky, neměla jsem žádné problémy a občas jsem si mohla dopřát i nějakou “méně vhodnou“ potravinu, přičemž ta mi nezpůsobila žádné těžkosti. Potom však přišlo těhotenství a s ním i množství změn.

Těhotenství a trávicí problémy

První trimestr byl těžký, ty pověstné ranní nevolnosti byly v mém případě “celodenní” a neměla jsem žádnou chuť k jídlu. S druhým trimestrem se mi chuť k jídlu sice vrátila, ale začala jsem mít trávicí problémy, na jaké jsem do té doby nebyla zvyklá. Trápila mě častá bolest žaludku, nadýmání, křeče a bohužel i zácpa.

Je to něco, s čím se setkává téměř každá těhotná žena, tělo se přizpůsobuje rostoucímu miminku a zároveň v něm probíhají různé hormonální změny, takže jsem si z toho těžkou hlavu nedělala, přirozeně jsem hledala cestu, jak tyto moje těžkosti zmírnit.

Právě tehdy přišla nabídka na spolupráci s probiotiky Symprove. Protože s histaminovou intolerancí mám zkušenosti už téměř 10 let, věděla jsem, že jisté kmeny a druhy probiotik jsou při této diagnóze vysloveně nevhodné. O to víc mě překvapilo, že probiotika Symprove jsou vhodná i pro lidi s touto diagnózou. O probiotikách jsem si nastudovala potřebné materiály, a nakonec jsem na spolupráci kývla.

Drtivá většina našeho imunitního systému kvete právě v našich střevech a imunitu jsem potřebovala posilnit právě v období těhotenství, abych se vyhnula zbytečným problémům. Zároveň jsem tajně doufala, že mi probiotika pomohou i s mým narušeným trávením. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat.

SYMPROVE v těhotenství

Změny po užívání živých probiotik

Už přibližně po 3 až 4 týdnech jsem si uvědomila, že mě netrápí nepříjemné nadýmání. To byla asi první změna, kterou jsem na sobě zpozorovala. Další změnou byly méně časté bolesti žaludku, už jsem se necítila stále “plná” a dokonce jsem přestala mít žaludeční křeče. Po dalších dvou týdnech užívání jsem si všimla, že ani zácpa už není problém a celkově se cítím fyzicky lépe. Vrcholem bylo zlepšení mé histaminové intolerance. K tomu sice mohlo přispět i těhotenství, vzhledem k tomu, že během něj dochází ke zvýšení tvorby enzymu DAO, avšak já jsem přesvědčená o tom, že bez probiotik Symprove by to nešlo.

Ve dnech psaní tohoto blogu dobírám osmou flašku probiotik, takže končím druhý měsíc jejich užívání. Musím říci, že v polovině osmého měsíce těhotenství, moje trávení funguje opravdu dobře. Nepociťuji žádné trávicí těžkosti a za to vděčím zejména těmto probiotikům. Plánuji v jejich užívání pokračovat i po porodu a sama jsem zvědavá, jak se bude chovat moje histaminová intolerance.

Na závěr už jen to, že tato probiotika doporučuji opravdu každému, kdo má jakýkoli problém s trávením, každému, kdo trpí různými potravinovými alergiemi nebo intolerancemi, a samozřejmě i těhotným a kojícím ženám. Pomohou jim předejít různým potížím, které jsou spojené s tímto krásným, zároveň však náročným obdobím. Probiotika Symprove jsou opravdu skvělá a jejich užívání je to nejlepší, co jsem mohla pro sebe a svoje tělo udělat.

+ posts

Speváčka a influencerka. Svoju cestu materstvom zdieľa na Instagrame na profile @dstaraofficial

Jediná živá probiotika

Udržujte zdravou rovnováhu bakterií ve střevech již dnes!

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika SymproveTM jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu.
Na rozdíl od pilulkových probiotik pobývají v žaludku, jak je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.

logo