parallax background

Váš závazek je i naším závazkem


Čtyřtýdenní program

Kč 2,499


Dvanáctitýdenní program

Kč 4,998

 • Doporučujeme

Objednat Symprove ™ nebo se opýtat jakoukoli otázku můžete na
tel. čísle +420 721 976 057

Na telefonu jsme

od 08:00 do 14:00 hod (PO-PA)

parallax background

Dvanáctitýdenní program


Proč dvanáct týdnů?
Víme, že dvanáct týdnů může vypadat jako dlouhá doba. Věda však poukazuje na to, že vytvořit zdravou vyváženou harmonii bakterií ve střevech vyžaduje čas. Onemocnění tenkého a tlustého střeva v posledních desetiletích stále narůstají. Předpokládá se, že vznikají souhrou působení vnějších faktorů, a to především změnou mikrobiálního osídlení trávicího traktu. Pokud jste jedním z mnoha lidí v Česku, kteří žijí spolu s nevyváženými střevními bakteriemi, určitě víte, jaký vliv to může mít na kvalitu Vašeho života – může to překážet i při denních maličkostech, jako je večeře s přáteli nebo běh na autobus cestou do práce. Pokud jste ochotni zavázat se k našemu dvanáctitýdennímu programu, my se zavazujeme k tomu, že podpoříme každý Váš krok.

Účinek Symprove™ závisí především na pravidelnosti jeho užívání.
Malá změna ranní rutiny může mít velký vliv na Váš život. V průběhu dvanáctitýdenního programu bude zapotřebí, abyste vypili jednu dávku Symprove každé ráno (nalačno, deset minut před jídlem nebo pitím). A to je vše. Jsme přesvědčeni, že po dvanácti týdnech pravidelného užívání si Vy i Vaše střevní mikroflóra všimnete rozdílů.
K této prospěšné změně jsme se Vás rozhodli motivovat tím, že při koupi dvanáctitýdenního programu obdržíte poslední čtyři týdny úplně zdarma.

Upozornění: Naší snahou je, abyste vždy měli jen čerstvou dávku bakterií, proto Vám nejprve doručíme živé bakterie na prvních 8 týdnů. Když začnete užívat poslední osmou láhev, kontaktujte nás na čísle: +420 721 976 057 a my Vám zašleme zbylé 4 týdny obratem s nejnovějším datem spotřeby
Originální příchuť: voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé a aktivní kultury: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyselosti: citrát sodný, konzervační látka:sorban draselný. Mango a marakuja: voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé a aktivní kultury: L. rhamnosus, E. faecium, L. acidophilus a L. plantarum, vitamín C, regulátor kyselosti: citrát sodný, konzervační látka: sorban draselný, přírodní dochucovadlo.
Před použitím jemně protřepejte lahvičku. Doporučujeme užívat SymproveTM hned ráno na lačno, ještě před snídaní. V ideálním případě byste měli po užití počkat minimálně 10 minut, než začnete jíst nebo pít. Dáte tak SymproveTM dostatek času na kolonizaci ve vašem střevě. Účinek produktu neslábne ani v případě, že se ihned po užití napijete nebo najíte. Může se tím ale zpomalit proces dodávání Symprove™ na požadovaná místa.
Před otevřením může být Symprove uložený na chladném tmavém místě. Po otevření ho uchovávejte v ledničce, abyste živým a aktivním bakteriím zabezpečili optimální podmínky k přežití. Upozorňujeme, že Symprove byste nikdy neměli zamrazovat ani ohřívat, protože by to mohlo přítomné bakterie zabít. Nemůžeme garantovat žádné konkrétní výsledky, protože výsledky jsou individuální a odvíjejí se od zdravotního stavu člověka, způsobu výživy nebo souběžného užívání léků.

Recenze¹

 • Veronika H.
  Dobrý den, chtěla bych Vám ze srdce moc poděkovat za Vaši práci. Objednala jsem si měsíční kůru a již po měsíci jsem začala pozorovat zlepšení svých obtíží. Od začátku covidu se mi na základě nošení respirátorů znatelně zhoršila pleť, imunita, později i trávení a celková chuť do života.. Rozhodla jsem se, že si našetřím peníze a pořídím další, tentokrát 3 měsíční kůru. Cítím se opravdu velmi dobře a tělo to reflektuje i navenek. Ještě jednou mockrát děkuji!
  Veronika H.
 • David D.
  Již od mládí jsem trpěl na zhoršené trávení, většinu obtíží s tím spojených (nadýmání břicha, zvýšená plynatost...) jsem nedával do souvislosti se špatným zažíváním, ale bral jsem to tak jak to bylo! V pozdějším věku se mi začala dělat vyrážka na obličeji a celkově se zhoršil zdravotní stav, po konzumaci některých potravin. Jelikož jsem byl z lékařského pohledu zdráv, začal jsem selektivní dietou vyřazovat potraviny, které mi způsobovaly potíže. Po více než roce jsem skončil na bezsacharidové dietě, kterou držím dodnes. Za posledních 8 let jsem prošel nespočet vyšetření (některá jako samoplátce), vyzkoušel desítky doplňků výživy proti kandidě, na slinivku, žlučník, trávicích enzymů, probiotik, prebiotik a mnoho dalších. Jelikož se nehodlám smířit s tímto omezením, hledal jsem dále a našel tekutá probiotika symprove, nejprve jsem zakoupil měsíční kůru na vyzkoušení, nechtělo se mi investovat hned do 3 měsíčního programu. Po prvním měsíci užívání jsem pocítil výrazné zlepšení. Objednal jsem tedy 3 měsíční program, bez příchuti i tak je to dobře poživatelné. Po celou dobu užívání jsem měl mnohem lepší trávení a v případě odchýlení od diety nebyly projevy tak silné a rychleji jsem se navrátil do pro mě normálního stavu bez nadýmání, vyrážky a dalších projevů. Po kratší pauze se chystám na další 3 měsíční kůru a chtěl bych vyzkoušet minimálně měsíc dvojnásobnou dávku. Určitě mohu doporučit i na potravinové intolerance a zvýšenou propustnost střeva mi to pomáhá. 👍🏼
  David D.
 • Barbora D.
  Vašemu Symprove říkám ,,živá voda", neboť už mi pomáhá přes rok a půl s mými střevními problémy. Našla jsem ho úplnou náhodou sama a pro jistotu jsem si první nechala poslat 1 lahvičku, ale hned po 2 dnech jsem věděla, že budu objednávat celý 12 týdenní pakl 😀. Až tak to bylo poznat! Mám různé nespecifické střevní problémy, ale na nic mi zatím nepřišli. Špatně trávím laktózu a i s tím mi pomáhá. No a hlavně jako bonus je fakt při delším užívání dobrá im-unita v kombinaci s vitamínem D a covid si tak o mě neutřel ani nos! Co jediné mi přijde, tak že předchozí receptura byla mírně lepší v účinnosti, ale možná je to jen pocit. ☺️ Nedávno jsem si udělala od Symprove delší pauzu a nebyl to dobrý nápad. Takže dlouho-dobého zákazníka máte určitě zajištěného a už ho nedám z ruky.
  Barbora D.
 • Dáša
  Nesrovnatelné s probiotiky v kapslích! V posledních letech slýcháme všichni více o vlivu střevní mikroflóry na imunitu, psychiku a celkové zdraví, tak tomuto tématu věnuji mnoho pozornosti. Účinek na trávení a např. chutě na sladké (které prakticky vymizí) člověk pocítí velmi rychle (například já již po týdnu užívání). Předtím jsem dlouho užívala probiotika v kapslích, ale rozdíl jsem nikdy nepoznala. Chuť i oné neochucené varianty je překvapivě příjemná. Komunikace se Symprove také skvělá. Je to sice skutečně nákladná záležitost, ale z účinků mám radost, tak objednávám znovu. 🙂
  Dáša
 • Lukáš N.
  Dobrý den, chtěl bych se s vámi podělit o svojí zkušenost s používáním Symprove. Trpěl jsem na bolesti břicha a problémy s 💩. Maminka mi pořídila váš produkt a vše se mi začíná zlepšovat.
  Lukáš N.
 • Veronika H.
  Na doporučení lékařky jsem si objednala měsíční balení a již po třech týdnech se mi znatelně zlepšilo trávení,kvalita vlasů a rovněž mám více energie. Symprove dále doporučuji svému blízkému okolí a Vám patří velké díky!
  Veronika H.
 • Markéta R.
  Koupila jsem mesicni kuru, zlepseni jsem pocitila pri druhe lahvi a pri treti mam ted pocit, ze uz me traveni netrapi. Urcite vnimam ucinek velmi pozitivne a po dobrani kury znovu objednam. Navic je to opravdu moc dobre!
  Markéta R.
 • Andy J.
  Symprove jsem si objednala na doporučení kamarádky kvůli problémům s trávením a intolerancemi a udělala jsem dobře 😊 Trávení se mi zlepšilo a pozoruju na sobě i zlepšení pleti a mám více energie, takže budu objednávat i nadále, protože zdraví máme jenom jedno a vyplatí se o něj pečovat 🙏
  Andy J.
 • Petra T.
  💯 doporučuji ! Zlepsila se mi plet. Prestal me bolet zaludek. Zlepsilo se mi traveni. Mela jsem celkove vice energie. Koupila jsem si 4-tydennu kuru, ted pujdu do 12-ti tydenni. ❤️
  Petra T.
 • Lucie J.
  15 let trpím zatrvrzelou zácpou. Po několika dnech užívání Symprove se můj stav zlepšil a asi po týdnu jsem se dostala na každodenní stolici normální konzistence. V to už jsem přestala doufat. Zároveň mi byla diagnostikována histaminová intolerance. Držela jsem tedy eliminační dietu a zároveň pila Symprove. Po dobrání 4 týdenní kúry nadále držím nízkohistaminovou dietu. Ukázalo se, že zlepšení bylo způsobeno z velké části přípravkem Symprove. Bála jsem se, že probiotika Symprove obsahují nejspíš hodně histaminu a budou rušit nízkohistaminovou dietu. Ale naopak můj stav velmi zlepšila. Jiná probiotika neměla nikdy žádné viditelné účinky. Určitě si objednám celou 12 týdenní kúru.
  Lucie J.
 • Robert M.
  Měl jsem více než 3 roky problémy s trávením, křečemi a nafouknutým břichem. Už po prvním týdnu užívání Symprove jsem cítil úžasné změny. Všechno se mi začalo zlepšovat. Po měsíci užívání jsem neměl ani jeden z problémů. Jsou to ta nejlepší probiotika jaká jsem si mohl koupit a to jsem si jich už za ty 3 roky pokupoval dost, ale žádná neměla takovou sílu a účinnost. Děkuji Symprove za zlepšení mých dní bez bolesti a žaludečních problémů.
  Robert M.
 • Veronika
  Moje dvě nejlepší rozhodnutí za poslední tři měsíce. Začít užívat Symprove a potom si adoptovat tohoto překrásného a vděčného útulkáče Lea ☺️🙏 Díky nim se mi zlepšilo trávení, pokožka, celková imunita, a hlavně i psychická pohoda. Dostatek pohybu, čerstvý vzduch a bezproblémové trávení jsou prostě tím nejlepším receptem pro zdraví ☺️ Jsem farmaceut a v probiotikách, které jsou dostupné v lékárnách se dost vyznám, protože je považuji za úplný základ toho, co by se mělo užívat v prevenci onemocnění a pro udržení zdraví. Symprove je však úplně “jiná liga” oproti všemu, co jsem dosud poznala! Kombinace těch nejlepších kmenů, v opravdu vysoké kvalitní formě a s účinkem zabezpečeným způsobem podání. Odkdy je používám, tak jsem je i sama mnohým mým pacientům doporučila, protože nejlepší doporučení vždy vychází z vlastní dobré zkušenosti (a také vědecky podložených údajů). Děkuji!
  Veronika
 • Renata G.
  Vzhledem na mou diagnózu – histaminová intolerance – se u mě střídají lepší a horší období. Díky dlouhodobému užívání Symprove se lepší období stále více prodlužují. Dalším odpozorovaným faktem je, že po vysazení Symprove se mi vždy viditelně zhorší kvalita vlasů. Nejlepším dárkem pod vánoční stromeček je pro mě zdraví. Symprove = dobré časy pro moje střeva.
  Renata G.
 • Magdaléna R.
  Symprove užívám s pauzami skoro rok. Je to nejlepší probiotikum jaké jsem užívala. Mám problém se zažíváním a se syndromem dráždivého střeva. Pouze toto mi dobře ovlivňuje funkci střev. Trošku jsou v porovnání s jinými dražší ale aspoň zaberou. Děkuji
  Magdaléna R.
 • Kateřina
  Dcera měla již od narození atopický ekzém. Ve třech letech jí diagnostikovali potravinovou alergii na několik potravin (mléko, vajíčka, med, ořechy a pod., celiakie nebyla diagnostikována.) A také pylovou alergii na několik alergenů včetně roztočů a zvířat. S přísnou eliminační dietou na potraviny (již do mateřské školky si nosila vlastní jídlo a nápoje, což pokračovalo na základní a střední škole), za podpory užívání antihistaminik, různých hormonálních léků a sprejů a s velkou péčí o pokožku se nakonec dařilo udržovat alergie jakž takž pod kontrolou. V době dospívání se však atopický ekzém zhoršoval, přidalo se akné a alergie se sezónně zhoršovaly také. Velké fleky, zarudlé, zanícené a suchá pokožka svrběly a dcera svůj stav i psychicky hůře snášela. Díky Symprove, který pravidelně užívá již 10 měsíců, problémy s pokožkou téměř vymizely a alergické projevy (kýchání, slzení a astmatické záchvaty) se vyskytují jen sporadicky a ve velmi malé intenzitě. Proto léky na alergii užívá pouze příležitostně podle potřeby. Myslím, že kdyby byla možnost užívat Symprove v době, kdy byla ještě dítě, léčba jejích alergií- pylových i potravinových- by byla mnohem úspěšnější a možná jen s minimálními dávkami hormonálních léků a antihistaminik, které představují velmi velkou zátěž pro organismus. Symprove užívá nadále, dokud se její imunita ještě více neposílí.
  Kateřina
 • Simona
  SYMPROVE mě postavil na nohy. Jsem celiatička. Měla jsem neskutečné problémy, které mi omezovaly život. Nemohla jsem si nic naplánovat na 3 dny předem, protože jsem nevěděla, jak mi bude. Měla jsem opakované průjmy a záněty žaludku, křeče v břiše, nemohla jsem nic sníst. Vyzkoušela jsem všechno možné a nic nezabíralo, dokud jsem nezačala užívat Symprove, který mi začal zabírat hned od prvního užití. Kupuji ho pořád a určitě i budu kupovat nadále.
  Simona
 • Martin R.
  Symprove jsou jedny z nejlepších probiotik, které jsem vyzkoušel. A to jich bylo už několik. Když mi začaly trávicí těžkosti, např. nadýmání, bolesti břicha, křeče skoro po každém jídle, tak jsem vyhledal lékaře. Všechny výsledky byly v pořádku. Takže jsem odcházel s diagnózou IBS. Vyzkoušel jsem různá probiotika (Hylak, Probiofix…), no, vždy pomohla jen na chvilku. Úprava stravy mi také nepomohla. Jelikož manželka užívá Symprove už přes rok, tak mi ho dala na vyzkoušení. Po měsíci jsem pocítil zlepšení. Hlavně v tom, že jsem neměl křeče a nadýmání. Proto jsem se rozhodl, že budu Symprove dále užívat a sledovat svůj stav. Jsem profesionální řidič a neustálé bolesti břicha, křeče a nadýmání mě obtěžují při výkonu práce. Už měsíc se cítím fantasticky, dokonce jsem méně unavený a mám víc energie. Doporučuji Symprove všemi deseti.  
  Martin R.
 • Monika
  Po vícenásobném užívání ATB v průběhu roku se mi spustilo mnoho potravinových intolerancí a alergií. Užívala jsem všechna možná probiotika a byla na přísné eliminační dietě. No za poslední rok a půl  mě to nikam neposunulo...  Nyní užívám Symprove 4 měsíce a postupně zkouším zase zavádět potraviny, na které jsem špatně reagovala ...., a opravdu vidím efekt! Celkově se mi trávení zlepšilo a konečně můžu do svého jídelníčku zavádět některé potraviny, které jsem nemohla ...  Dávám ho i tříletému synovi, který má atopický ekzém a také potravinové intolerance. Po 3 týdnech se mu zlepšil ekzém o 70% ... Symprove budeme nadále užívat, stoji to za to!
  Monika
 • Jakub T.
  Pár let mám problémy s trávením, diagnozy jako sibo, alergie na mléko, sóju a intolerance laktózy. Vyzkoušel jsem několik probiotik z lékárny, prý to má pomáhat, no bezúspěšně, břicho mě bolelo neustále zejména po každém jídle. Jednou mi jeden Dr. doporučil tyto probiotika prý je to "Mercedes" mezi probiotiky, vyzkoušel jsem už 2 kúry po 12 týdnech a musím jednoznačně říct, že mě už břicho nebolí a sním ledaco. Za mě 5* děkuji velmi jste mi pomohli.
  Jakub T.
 • Jana Š.
  Musím napsat, že mám ulcerózní kolitidu od roku 2017 a do nedávná jsem měla neustále problémy, byla jsem jednou nahoře, pak zase dole, deprimující stavy. Až jsem změnila lékaře a ten mi doporučil Symprove, i v kombinaci samozřejmě úpravy jídla. Řeknu pravdu, že můj stav je úplně super a to jsem ještě nedoužívala celou 12-ti týdenní kúru Symprove. Určitě budu nadále užívat i po této kúře a jsem nesmírně šťastná, protože mohu konečně normálně žít. Děkuji.
  Jana Š.
 • Silvie M.
  Již několik let mého manžela trápí Crohnova choroba, která se před 4 lety zhoršila natolik, že mu museli vyoperovat pořádný kus tlustého i tenkého střeva a také trochu z konečníku a několik měsíců žil s umělým vývodem. Od té doby má zhoršené trávení, cítí se nafouknutý, a po každém jídle mu je těžko. Vyzkoušel mnoho probiotik, ale symprove je doslova zázrak, pomohl mu ve všech jeho problémech. Lituji jen to, že jsme ho neobjevili již dříve. Před pár týdny jsme si všimli, že poslední dvě láhve z 12-ti týdenního programu budou v době konzumace pár dní po datu spotřeby a tak jsem psala k vám do symprove, zda se to může zkonzumovat, zda to nebude vadit a mě zcela odrovnala reakce z vaší strany , když mi velmi milý pán odepsal, že mi na vaše náklady pošlete kurýra se dvěma novými lahvemi a převezme od nás ty dvě s blížícím se koncem expirace. Fakt se s takovým jednáním v dnešní době málokde dá setkat. Symprove nyní doporučujeme všem, co mají podobné problémy a můj manžel si už bez něj nechce představit žádné ráno. Přejeme vám vše dobré a děkujeme, že máte pro nás skutečný "elixír" pro střeva.
  Silvie M.
 • Erika
  Symprove užívám bez přestávky už rok a sedm měsíců. Chci říci, že u mě funguje na 100 %. Léčím se na divertikulitidu, často jsem měla záněty střeva, musela jsem užívat hodně antibiotik, měla jsem ukrutné bolesti, křeče, poruchy vylučování, prostě velké trápení. Ale celou dobu, co pravidelně užívám Symprove, jsem vůbec neměla tyto bolestivé ataky. Dokonce mi klesl i cholesterol, který mám jako dědičnou formu, respektive jsem už asi 15 let na statinech. Nikdy mi neklesl pod 7. A nyní při posledních krevních testech 4,6! Nemohla jsem tomu uvěřit! Jinak si to neumím vysvětlit, neboť jsem nic jiného v užívání ani ve stravě nezměnila, jen jediné, a to – SYMPROVE. Doslova cítím tu harmonii ve střevech a v trávicím traktu, a to díky Vašemu SYMPROVE. Velmi doporučuji, vyzkoušejte alespoň 12 týdenní dávku a potom se rozhodnete, jestli ano, nebo ne. U mě velké ANO.
  Erika
 • Renata Š.
  Symprove je prostě nejlepší. Já jsem brala předtím různá probiotika – i když nemám výrazný problém, ale se Symprove se mi upravilo vylučování a zlepšila pleť. Je to směšné, ale například mám mnohem “hebčí” lokty a paty…. vážně:) Takže pokud máte náhodou problém s aknózní pletí, myslím, že první krok by měla být úprava “ zvnitra”. Tyto probiotika fungují!
  Renata Š.
 • Jaroslav S.
  SIBO.To je můj aktuální problém se střevy. V lednu tohoto roku mi dechovým testem diagnostikovali SIBO, byla vyloučena histaminová intolerance, celiakie, Crohnova nemoc, rovněž kolitida, kvasinky, laktózová intolerance, helikobakter a parazité. Rok před diagnostikováním mi dělali kolonoskopii, kde mi také vyloučili IBS. Lékařka mi nasadila Normix(antibiotika, která obsahují látku rifaximin) a řekla, že si mám koupit Vitaberin – přírodní antibiotikum určené na SIBO a IBS) a předepsala mi lowFODMAP dietu. Týden po užívání antibiotik změna o 200 % k lepšímu. Samozřejmě mi antibiotika úplně zničila celý mikrobiom, takže jsem byl zase na začátku a stavy byly ještě horší než předtím. Zácpy spojené s průjmy, neustálé křeče. Jediné, co pomáhalo zmírnit bolest, byl sypaný domácí matový/medový čaj. Po čemkoliv, co jsem snědl, mi bylo zle, vždycky jsem se těšil na to, až budu mít hlad, protože jenom tehdy jsem neměl bolesti. Další návštěva lékařky vedla k předepsání Duspatalinu a k doporučení koupit si oreganový olej, grepový extrakt a zařadit nízkosacharidovou dietu (od lékařky jsem dostal přesné pokyny co jíst a co nejíst). Takže jsem mírně pozměnil dietu (vyhodil jsem rýži, brambory, ovesné vločky a javorový sirup). Tehdy jsem začal užívat Symprove, oreganový olej, grepový extrakt a spotřeboval jsem celé balení Duspatalinu (v případě křečí). Přibližně po týdnu užívání už jsem mohl existovat bez křečí (občasných), dobral jsem Vitaberin, Duspatalin a grepový extrakt. Aktuálně už užívám pouze Symprove (pátý týden) a oreganový olej. Začínám cvičit + přidávám víc pohybu. Pomalu měním i stravu a přidávám věci, které mi dříve nedělaly dobře. Například minule na oslavě jsem si dal dort a nebylo mi zle anebo ¾ pizzy s Lettori Bratislava (jejich těsto je lépe stravitelné, neboť si vytvořím vlastní kvásek). Určitě chci absolvovat tříměsíční kúru Symprove. Produkt jsem taktéž doporučil matce, která je diabetička a mívá problémy s břichem, hned po pár dnech pocítila rozdíl. Žádné křeče, bolesti břicha, normální stolice, všechno jak má být. Pak jsem se dozvěděl od známé, že Symprove brala, když měla helikobaktera a velmi jí pomohl. Pokud máte diagnózu SIBO, určitě doporučuji Symprove vyzkoušet, být trpělivý (nejlépe jsem se začal cítit asi po třech týdnech, kdy se i stolice vrací do normálu) a poctivě držet dietu. 4998 Kč za celou kúruje dost peněz, ale pokud Vám to dokáže zlepšit kvalitu života, budete i produktivnější a nebudete ¾ dne v křečích, v bolestech a ve stresu, že budete muset utíkat na nejbližší toaletu. Pamatoval jsem si stavy, když jsem byl v práci dvacet krát na toaletě během pracovního dne a nedokázal jsem se skoro vůbec soustředit na práci a na dva týdny jsem skončil na pracovní neschopnosti (dva týdny mě stály určitě víc než 4998 Kč ).
  Jaroslav S.
 • Tamara
  Objednávám ho pravidelně manželovi a i přes relativně vysokou cenu je to investice, která se vyplatí. Manžel má různé potravinové intolerance a alergii na jablka. Toto probiotikum mu velmi pomáhá a uklidňuje trávení. Také používáme Symprove v zimním období jako prevenci na posílení imunity.
  Tamara
 • Monika
  Na problémy s trávením, nadýmáním a zácpou jsem užívala různé druhy probiotik. Při zjištění intolerance na mléčné výrobky, vejce a kuřecí maso mi bylo doporučeno Symprove. Už po dvou týdnech jsem se cítila mnohem lépe. Symprove mi pomohlo s dlouholetou zácpou a ostatními trávicími obtížemi. I intolerance odešly …Jsem velmi spokojená a Symprove doporučuji všemi deseti.
  Monika
 • Anka
  Symprove jsem užívala před rokem. Absolvovala jsem 12 týdenní léčbu a byla jsem velmi spokojená. Zlepšilo se mi trávení po léčbě antibiotiky kvůli SIBO, a tak uvažuji, že si léčbu opět zopakuji, neboť tato živá probiotika nemají konkurenci. Každé ráno jsem se těšila, až je užiji, bylo to jako pohlazení žaludku a trávení během dne bylo mnohem lepší, než když jsem užívala probiotika v kapslích – tato živá probiotika účinkovala tam, kde bylo třeba. Takže vřele doporučuji, cena je sice trošku vyšší, ale mé zdraví a dobrý pocit za to stojí.
  Anka
 • Marcel H.
  Chtěl bych doporučit každému, kdo trpí na ulcerózní kolitidu. Zkoušel jsem vše možné, ale Symprove určitě zabírá, jelikož od kdy ho beru, můj stav se rapidně zlepšil. Já už ho beru víc než rok a mně osobně pomohl, když ho beru. Kdokoli trpí na u.c případně IBD ibs,  tak vřele doporučuji.
  Marcel H.
 • Michaela P.
  S mým 18 měsíčním synem jsme bojovali s atopickým ekzémem více jak jeden rok. Vyzkoušeli jsme různé mastičky, ale všechno mělo krátkodobý účinek. Naštěstí jsem potkala moji kámošku, která mi doporučila Symprove probiotika. Po 3 měsíční kúře se projevy AE zmírnily, téměř vymizely. V kúře pokračujeme dále. Konečně je z mého syna pěkné dítě bez červených fleků po těle a nekonečného svědění. Velmi pěkně děkujeme, velmi jste nám pomohli.
  Michaela P.
 • Julius Z.
  Symprove jsem začal užívat ještě v létě, po žaludečních problémech a dlouhodobém užívaní antibiotik. Právě jsem dokončil 12týdenní program. Postupně jsem cítil zlepšení – upravilo se mi trávení, zmizely bolesti nebo křeče v břiše, zlepšila se mi imunita, vitalita. Za mě číslo jedna, doporučuji každému :)
  Julius Z.
 • Kati
  Pracuji jako výživová poradkyně a velmi ráda doporučím Symprove mým klientům. Mě osobně umožnil, abych mohla žít opět plnohodnotný život, protože mám rok a půl neurogenní tetanii, která má v mém případě silný vliv i na trávicí soustavu a Gilbertův syndrom, který by nedělal problémy, kdyby člověk řádně spal a řádně jedl. V mém případě jsem nespala řádně 18 měsíců, když jsem kojila a nejedla jsem pravidelně, nebo jsem přes den pracovala. A teď jsou všechny symptomy snesitelné, hlavně odkdy užívám Symprove.
  Kati
 • Miroslava B.
  Dcerka užívá Symprove už třetí rok, nejdříve měla souvislou kúru rok a půl, teď dáváme 3 měsíce s chvilkovou pauzou, ale pomáhá nám tak jako žádný lék nebo jiné “probiotikum”. Doporučil nám ho gastroenterolog po hadici natolik jsem měla problémy já i dcerka. Od té doby jí byla zjištěna během 4 let celiakie, reflux, alergie, astma a laktóza, ale naštěstí s tímto produktem se bolesti i trávení zlepšily. Děkujeme za nejlepší produkt, který dcerka miluje a bez něj nezačínáme den.
  Miroslava B.
 • Nikola S.
  Dobrý den, o symprove jsem se dozvěděla od mé gynekoložky, doporučila mi abych ho užívala teď, když jsem těhotná kvůli hemoroidům a zácpě. Musím říci že opravdu pomáhá. Při prvním těhotenství jsem o něm nevěděla a trápila jsem se. Nyní při druhém těhotenství se cítím lépe díky symprove, ale velká nevýhoda je cena. Nemohu si dovolit jej užívat stále, jelikož máme rodinu a značně to zatíží náš rozpočet, ale aspoň co jsem zatím užívala, tak jsem byla spokojená.
  Nikola S.
 • DOMINIKA P.
  Na základě pozitivních recenzí jsem dostala od přítele produkt Symprove. Mám diagnostikovanou celiakii a přidružené problémy s pokožkou – ekzém a otoky. Ekzém jsem měla velmi rozšířený a dlouhodobě neustupoval i navzdory vnější léčbě. Proto jsem hledala možnost jak zapracovat na zlepšení stavu zevnitř. během užívání tříměsíční kúry Symprove se moje pokožka výrazně zlepšila. Ekzém ustupuje z velké části a jsem rozhodnutá pokračovat dále. Děkuji❤
  DOMINIKA P.
 • Monika T.
  Dobrý den, dcera začala mít žaludeční problémy, začala nám zvracet čím dál tím víc diagnostikovali námreflux a intoleranci laktózy...byly nám nasazené léky pomohly jen málo zvracení křeče bolesti byly stále a už jsme nevěděli co dělat a tak jsme hledali nějaké možnosti jak jí pomoc...a nakonec otec natrefil na symprove...dlouho jsme to zvažovali a nakonec jsme se odhodlali a od té doby zlepšení o 100%...velmi pěkně děkujeme opravdu nám symprove velmi pomohlo.
  Monika T.
 • Dagmar H.
  Symprove mi velmi pomohlo při mých gastro problémech a s tím souvisejících diagnózách. Po jeho užívání toleruji mnoho více potravin a cítím se mnohem lépe. A komunikují s vámi velmi ochotní a vstřícní lidé ❤️
  Dagmar H.
 • Lukáš E.
  Určitě doporučuji všemi deseti i když cena je trochu vyšší ale zdraví máme jen jedno 😊 Symprove užívám už 3. měsíc a jsem opravdu spokojený. Při IBD se mi zlepšilo trávení, co se odrazilo i na celkové náladě, spánku, energii atd. Všechno je v hlavě, ale začít se Symprove považuji za základ👍Mimo toho oceňuji rychlé dodání a profi přístup. Děkuji
  Lukáš E.
 • Vicky T.
  Tento malý "zázrak" doporučuji všemi deseti! Symprove vděčím za pomoc s mými trávicími problémy, které mě dlouhodobě trápily a dosud účinně nezabíralo téměř vůbec nic. Cítím se mnohem lépe, a to v mnohých aspektech. Proto Symprove vřele doporučuji nejen lidem, které trápí trávicí problémy, ale i lidem, kterým záleží na jejich zdraví, imunitě a zdravém mikrobiomu. Není přece nic důležitějšího než zdraví člověka a skvělý pocit ve vlastním těle.😊
  Vicky T.
 • Míša L.
  Jsem s probiotiky od Symprove velmi spokojená. Mívala jsem dlouhodobé problémy s břichem, křeče, nafouknuté břicho apod. Objednala jsem se i na vyšetření, zda se nejedná o nějakou intoleranci, ale žádná se nepotvrdila. Už jsem nevěděla, jak postupovat dál, až jsem narazila na instagramu na tento zázrak 🙏🏻 po měsíci užívání viditelné zlepšení. Hned jsem se cítila lépe. Symprove užívám stále a nemůžu si vynachválit! Děkuji za Vás ❤️
  Míša L.
 • Kristína H.
  Vyskúšala som zatiaľ len mesačné balenie, pretože mi len tak hocijaké probiotika nesadnú a musím povedať, že idem minimálne do trojmesačného balenia😁
  Kristína H.
 • Simona H.
  Na Symprove jsem poprvé narazila před rokem, a ačkoliv byla jeho pořizovací cena pro mě jako pro studentku vyšší, rozhodla jsem se jej kvůli neustálým problémům s bolením břicha vyzkoušet. Už po pár dnech jsem byla ohromena jeho účinností. Bolesti břicha, které mě trápily již od svých 15 let byly pryč. Nechápala jsem, jak je to možné. Za ty roky, co mě problémy trápily jsem vyzkoušela řadu probiotik a prebiotik, které byly volně dostupné v lékárnách. Bohužel ani po několika měsících užívání těchto přípravků jsem neviděla sebemenší zlepšení. Ze zoufalosti jsem se rozhodla objednat ke specializovanému panu doktorovi, ale i tady jsem se setkala s neúspěchem, vše bylo dle vyšetření v pořádku. V okamžiku, kdy jsem se rozhodla smířit se svým osudem bolavého břicha jsem narazila na mou záchranu Symprove. Všude jsem viděla a četla samé pozitivní recenze, a proto jsem si ho objednala také. Do dnes nechápu, jak to Symprove dokázal, ale moje bolesti břicha jsou od té doby pryč a já už jsem přes rok hrdou a stálou zákaznicí Symprove! Tímto bych také ráda poděkovala celému týmu Symprove, protože to co děláte má opravdu smysl a funguje. Co také velmi oceňuji je rychlost dodání, jelikož není zvykem si něco objednat a druhý den to mít doma.
  Simona H.
 • Jana Š. Š.
  Za pár dní doužívám první tříměsíční kúru od Symprove a mohu říci, že jsem velmi šťastná, že mi ji můjl ékař doporučil. Neskutečně se můj stav zlepšil, takový výsledek jsem ani nečekala. Mám 3 roky diagnostikováno IBD onemocnění a už jsem vyzkoušela mnoho produktů a léčiv, ale jedině Symprove mi zabral. Takže za mě velké ANO. A určitě pokračuji v dalším užívání.
  Jana Š. Š.
 • Edita V.
  Chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať. Už mám jednu celú kúru Symprove probiotiká za sebou. Môžem vám napísať, že ste mali pravdu. Veľmi mi pomohli. Už nemám skoro žiadne bolesti v črevách, mám viac energie, lepšiu náladu. Je to úžasný pocit. Rada by som si u vás chcela ešte objednať pre celú moju rodinu.
  Edita V.
 • Petra A.
  Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou práci při propagování produktu Symprove:) O produktech Symprove jsem se náhodně dozvěděla už před rokem, ale vzhledem k ceně, která se mi zdála příliš vysoká, jsem svoje problémy s trávením po třetím těhotenství řešila různými probiotiky, změnou stravy atd.. Nic mi ale nepomáhalo dlouhodobě, byla jsem už poměrně nešťastná, protože jsem začala mít kromě problémů s trávením i problémy s pletí, vlasy,... Před půl rokem jsem se rozhodla investovat do 12-ti týdenního programu a bylo to velmi dobré rozhodnutí. Vymizely všechny problémy, přičemž normalniho trávení si po těch letech cením nejvíce. Moc děkuji za Vaši práci a přeji Vam vše dobré, především pak pevné zdraví - obzvláště v této nelehké době. Děkuji!
  Petra A.
 • Václav R.
  Od r.2015 se léčím s divertikulitidou tlustého střeva. První ataka byla dost silná a skončil jsem na týden v nemocnici. Od té doby se objevují menší ataky několikrát ročně. Na konci minulého roku mne syn upozornil na Symprove. Vyzkoušel jsem hned 12-ti týdenní program který jsem dobral nyní (konec března 2020). Za celou dobu se cítím dobře a žádná ataka nebyla, přestože jsem poslední 2 měsíce přestal brát ATB Normix (rifaximin) který mně byl předepsán preventivně 1x měsíčně. Ze své prozatímní zkušenosti hodnotím Symprove pozitivně a asi budu pokračovat v jeho užívání.
  Václav R.
 • Martin L.
  Již devátý rok se léčím s Crohnovou chorobou. Za tu dobu jsem vyzkoušel všechny možné alternativní možnosti léčby nebo alespoň zlepšení stavu svého zažívacího ústrojí. K mému zklamání to bylo bohužel v drtivé většině případů vyhazování peněz. Né tak s probiotiky Symprove. Při každé kůře zaznamenám viditelné zlepšení mého zažívání, ať už se jedná o snížení počtu návštěv toalety v jednom dni, pocitů a nebo i zlepšení nálady či zmírnění mimostřevních projevů jako jsou vřídky na kůži atd. Symoprove je tedy jedna z mála alternativ, ke které se v boji s mojí chorobou vracím opakovaně. Jen ta cena by mohla být přívětivější. Na druhou stranu utratil jsem mnohem větší peníze za přípravky, které nepřinesli vůbec nic.
  Martin L.
 • Vladimír P.
  Symprove vyřešilo moje problémy s trávením. Už nemám žádné problémy ani bolesti břicha. Doporučuji
  Vladimír P.
 • Klaudie S.
  Po dlouhodobých zdravotních problémech, při Crohnově chorobě jsou pro mě tyto probiotika hotový zázrak. Doporučuji každému, ať už při zdrav. problémech nebo jako prevenci. Určitě nejlepší na trhu.
  Klaudie S.
 • Darina G.
  Symprove mi doporučil můj lékař, je to opravdu unikátní probiotikum, které mě zbavilo mých zažívacích potíží, žádné jiné probiotikum tyto účinky nemá. Doporučuji všem i navzdory vyšší ceně, zbaví vás nafukování, těžkého trávení, nekompaktní stolice, prostě je to malý zázrak.
  Darina G.
 • Lubomír K.
  Asi čtyři roky mám problém s dráždivým střevem, zkoušel jsem všechno možné, různé diety a přípravky. Až po 12-ti týdenní kúře Symprove mi tyto bolesti ustoupily. Mohu jen doporučit.
  Lubomír K.
 • Renata Š. (www.symprove.sk)
  Symprove je prosto najlepsi. Ja som brala predtym rozne probiotika- aj ked nemam vyrazny problem, ale so Symprove sa mi upravilo vylucovanie a zlepsila plet. Je to smiesne, ale napriklad mam ovela “hebkejsie” lakte a paty…. vazne:) Takze ak mate nahodou problem s aknoznou pletou, myslim, ze prvy krok by mala byt uprava “ zvnutra”. Tieto probiotika funguju! R.S.
  Renata Š. (www.symprove.sk)
 • Radka Ž.
  Dobry den, jiz druhym rokem se potykam s problemy s travenim, caste bolesti bricha, pocit tlaku v brise,nevolnost nadymani. Konecny vysledek funkcni dyspepsie, bylo mi doporuceno brat volne dostupna probiotika, bohuzel jsem ani u jednech nezaznamenala vetsi ci mensi ucinek, az jsem na doporuceni zacala brat Symprove a opravdu musim konstatovat, ze nastalo velke zplepseni! Za me super👍
  Radka Ž.
 • Petr Križan
  Spokojenost, Symprove funguje, tak jak má. Určitě budu objednávat i v budoucnu.
  Petr Križan
 • Zuzana G.
  Odkdy jsem začala užívat Symprove se mi během 3 dnů neuvěřitelně polepšilo trávení. Žádné nafouknuté břicho, žádné těžkosti, trávení se zrychlilo. Intenzivně sportuji a bez Symprove jsem mohla o plochém břiše snít, hlavně po jídle! Se Symprove se sen stal skutečností a to doslova! Děkuji za tento objev!
  Zuzana G.
 • Světlana
  Symprove mi poradil gynekolog, neboť jsem stále měla průjem během menstruace, a po jejím skončení se mi začínala kandidóza, na kterou jsem brala léky, a po těch lécích byly zase průjmy, prostě začarovaný kruh. A Symprove mi pomohlo prolomit tento začarovaný kruh, přitom stačilo jen jedno balení, a už tři měsíce nemám průjmy. Dosud neměla žádná probiotika takový účinek a chci si objednat další balení. Doporučuji.
  Světlana
 • Eva Sargent
  Už několik let jsem trpěla častými nemocemi a únavou. Vyhledala jsem pomoc lékaře integrovaného lékařství ve městě Twyford (UK). Ten po analýze živé kapky krve hned viděl otok červených i bílých krvinek způsobený plísněmi, které se do krve dostaly ze střeva. Diagnostikoval mi ‘leaky gut’, tj. „tekoucí střevo“. Toto dost běžné onemocnění je prý často způsobené nerovnováhou krevní mikroflóry. Po laboratorním rozboru stolice v Londýně byla tato nerovnováha zřejmá. Lékař mi hned doporučil Symprove. Po 12 týdnech užívání jsem byla mnohem méně nemocná a cítila jsem se lépe. Od té doby uplynul asi rok a cítím, že potřebuji další kúru probiotik. Určitě objednám znovu.
  Eva Sargent
 • Jiří Kotrba
  Kupte si raději tato probiotika za 200 eur a člověk hned pocítí rozdíl (a vidí rozdíl i ve stolici) než strkat peníze do stejně drahých tabletek bez účinku.
  Jiří Kotrba
 • Lubomíra S.
  No já jsem si už objednala 2 dávky. Stále užívám… Poloviční odměrku, jako udržovací… Přestalo nadýmání a mnohem lépe se cítím. Mám ulcerózní kolitidu a měla jsem na podzim relaps (zápal se vrátil), proto chci vyzkoušet, jak bude moje tělo reagovat při udržovací dávce, teď na jaře. Zatím super 👌… Vřele doporučuji při střevních problémech.👏👏
  Lubomíra S.
 • Jaroslav K.
  Odkdy užívám Symprove cítím se mnohem lépe, zlepšilo se moje trávení, ustoupilo nadýmání a bolesti, a proto si Symprove objednávám už počtvrté.
  Jaroslav K.
 • Štefan
  Dosud asi nejlepší probiotika, jaká jsem měl. Doporučuji.
  Štefan
 • Alex
  Zatím jsem vyzkoušela pouze týdenní léčbu, ale plánuji si tento měsíc dokoupit další. Trápí mě nadýmání a některá jídla se mi špatně tráví. Nevím, jestli se to dá posoudit za týden, ale aspoň jsem si všimla, že jsem nemusela utíkat na záchod pětkrát za den, ale pouze dvakrát. Už i to je pro mě úspěch.
  Alex
 • Matúš M.
  Za mě můžu jen a jen doporučit. Cítil jsem se lépe už po pár dnech užívání a stále pokračuji. Nejlepší probiotika z mnohých, které jsem zkusil, chystám se objednat další balení 🙂
  Matúš M.
 • Alena
  Symprove jsem koupila otci na základě doporučení gastroenterologa, protože otec je už ve vyšším věku a dlouhodobě trpí syndromem dráždivého střeva a častými průjmy. Poctivě se léčil dvanáct týdnů a jeho stav se zlepšil. Dokonce i poslední kolonoskopie vyšla v pořádku. Právě proto mu léčbu opět koupím.
  Alena
 • Lenka M. Š.
  Velmi dobrá probiotika doporučuji už jsem objednala 2 kúry a dám i třetí😍
  Lenka M. Š.
 • Helena
  Symprove mi pomohl upravit problémy s trávením, podle mě je to nejlepší probiotikum na trhu, protože jsem už vyzkoušela více druhů. Vždy se k němu vrátím, neboť jiná probiotika z lékárny na mě neměla takový účinek.
  Helena
 • Nikoleta S.
  Výborné probiotika, jediné co skutečně zabrala 🙂 nevolnosti ustoupily, bolest žaludku také. skvělé při chronických problémech 🙂 a ta chuť!
  Nikoleta S.
 • Anna
  Už jsem si podruhé objednala měsíční léčbu Symprove a je to velmi dobrý produkt, který dokáže rychle navodit rovnováhu v trávení. Určitě doporučuji.
  Anna
 • Nela
  Zatím ze všech probiotik, která jsem zkoušela, asi nejvýraznější posun … ale musela jsem snížit dávkování kvůli histaminové intoleranci … U plné dávky bylo nadýmání ještě horší … u 15 ml denně výrazně lepší...
  Nela
 • Sváťa. E.
  Nejlepší probiotika na trhu jaké jsem měl. Úplná spokojenost. Doporučuji. Objednávám už podruhé.
  Sváťa. E.
 • Jana
  Symprove mi pomohl, okamžitě jsem cítila úlevu od svých trávicích problémů. Ale bylo by zřejmě potřeba jej užívat dlouhodobě, což mi však neumožňuje jeho dost vysoká cena, jelikož doporučujete užívat jej šest až osm týdnů a tam už je cena skutečně dost vysoká. Ale výrobek je to v každém případě úžasný. Děkuji a doporučuji. Jana
  Jana
 • Ludmila
  Děkuji, ano, pomohl mně i mým dětem. Jsem s ním spokojená a chci si ho objednávat i nadále. Je bezbolestný, spolehlivý a vynikající!
  Ludmila
 • Silvie
  Užívám Symprove dlouhodobě. Mám za sebou třetí 12 týdenní kúru. Ctím se lépe. Věřím, že tato probiotika jsou nejsilnější na trhu a po nějaké té pauze se k nim opět vrátím.
  Silvie
 • Milan
  Je to super výrobek, cítím se mnohem lépe a žaludek mám úplně v pohodě. Děkuji :)
  Milan
 • Erika Š.
  100% doporučuji tyto skvělé probiotika!
  Erika Š.
 • Marie
  Poprvé jsem Váš produkt vyzkoušela na doporučení lékařky.Po jeho pravidelném užívání cítím výrazné zlepšení a plánuji, že si v budoucnu Symprove znovu koupím.
  Marie
 • Ivan T.
  Symprove užívám pravidelně už více než rok a půl. Díky symprove se mi upravila střevní mikroflóra, kterou jsem měl poškozenou nadměrným užíváním léků. Zredukovaly se mi projevy intolerancií, resp. úplně vymizely... určitě doporučuji👍🏻
  Ivan T.
 • Karolína
  Měla jsem na podzim problém s relapsem onemocnění a Symprove mi pomohl zklidnit trávení. A navíc chutná velmi dobře.
  Karolína
 • Petr
  Ano, Symprove určitě pomáhá .... a nejlépe pomůže, když dodržíte i předepsanou stravu. Já jsem poprvé pocítil zlepšení asi po dvou až třech týdnech a od té doby jej užívám stále, už asi šest měsíců.
  Petr
 • Zuzana
  Symprove jsme poprvé objevili v UK před dvěma lety a rozhodli jsme se pro tato probiotika, protože měla nejlepší recenze a také výborné výsledky v testech. Žádná jiná probiotika neměla takový účinek, respektive jsme nezpozorovali žádný účinek, některá dokonce zhoršovala zdravotní stav. Na začátku jsme je kupovali hlavně synovi, jediná probiotika, po kterých mu vždy zmizí bolest bříška. Absolvoval různá krevní a gastro vyšetření, a žádnou diagnózu nestanovila. Vzhledem k tomu, že Symprove u něj funguje, je pro nás problém vyřešen a celá rodina přešla na tato probiotika. Určitě doporučuji. Nedávno jsme se přestěhovali zpět na Slovensko a jsem ráda, že už se dají koupit i u nás.
  Zuzana
 • Marián
  Vyzkoušel jsem bez nějakého zlepšení už strašně moc probiotik, ale až při užívání Symprove jsem pocítil výrazné zlepšení a jsem s ním velmi spokojený. Určitě ho doporučuji.
  Marián
 • Denisa G.
  Užívala jsem symprove 3 měsíce, výrazně se mi zlepšil stav pleti, cítila jsem se lépe a zlepšila se mi imunita mohu jen doporučit.
  Denisa G.
 • Mirka
  Dobrý den, velmi děkuji za Váš produkt. Užívám ho už tři týdny a nadýmání postupně ustupuje. Doufám, že po celé 12 měsíční kúře se tohoto problému úplně zbavím, upravila jsem i jídelníček. Velmi se těším z pokroku, konečně se mohu znovu bez obav zúčastňovat společenských akcí.
  Mirka
 • Luděk
  Míval jsem problémy se zácpou a vyprazdňováním. Střevní flóru mi doktoři pokazili častým užíváním antibiotik. Živá probiotika mi strašně pomáhají a už po pár dnech je stolice lepší a lepší. Symprove vřele doporučuji a jdu si objednat velké balení v akci, protože pomohl i mojí dceři. Je pravda, že cena je dost velká, a leckdo si to nemůže dovolit, ale kvalitou a účinkem se mu žádná probiotika nevyrovnají. Symprove mi po letech trápení strašně pomohlo. Děkuji.
  Luděk
 • Monika
  Symprove užívám pravidelně už několik měsíců a díky němu se můj zdravotní stav mění k lepšímu. Zlepšila se mi tolerance na některé potraviny, za což jsem velmi vděčná. I mým dětem okamžitě pomůže při trávicích potížích. Užíváme ho dále ....
  Monika
 • Anna
  Živé bakterie Symprovejsem užívala v období čekání na operaci tlustého střeva – vyvedení na povrch čili stomie. Pooperační období jsem zvládla velmi dobře i díky Symprove.
  Anna
 • Renata
  Před dvěma lety mi diagnostikovali histaminovou intoleranci. Kvůli nesnášenlivosti různých potravin, přídavných látek, či dokonce některých druhů probiotik, mám velmi omezené možnosti, jak si pomoci od různých příznaků provázejících toto onemocnění. Po absolvování 12 týdenního programu jsem pocítila výrazné zlepšení. Zmírnily se mi břišní křeče, měla jsem pravidelnou ranní stolici (u mě zázrak), necítila jsem se tolik unavená, na konci se mi zlepšil i stav pokožky. Takže děkuji, vřele doporučuji a určitě znova objednám.
  Renata
 • Petr
  Symprove užívá celá rodina s přestávkami už druhý rok. Jsme velmi spokojeni, protože nám dosud vždy pomohlo stabilizovat trávení a buď úplně, nebo do velké míry, pomohlo eliminovat většinu problémů se zažíváním. Léčbu proto pravidelně opakujeme. Vřele doporučuji.
  Petr
 • Andrea
  Užívala jsem Symprove 3 měsíce a mé problémy související se syndromem dráždivého střeva se mnohem, mnohem zlepšily. Živé bakterie mi dokonce bez užívání antibiotik pomohly zvládnout onemocnění dýchacích cest. Určitě budu v užívání pokračovat i dále!
  Andrea
 • Denisa
  Několik let mě trápily trávicí těžkosti – nadýmání, zácpa či křeče v břiše. Vyzkoušela jsem mnoho probiotik, ale nepostřehla jsem žádnou výraznou změnu. Poté mi zjistili intoleranci na mléko, vejce a kuřecí maso. Doslechla jsem se o Symprove a rozhodla se pro 12 týdenní léčbu. Už po dvou týdnech jsem pocítila výrazné zlepšení. Symprove mi velmi pomohl a díky němu se mi zmírnila intolerance :)
  Denisa
 • Helena K.
  Doporučuji, i když ho užívám jen dva týdny, cítím se lépe.
  Helena K.
 • Danka
  Symprove užívám pravidelně už asi rok a můj stav se o 100% zlepšil. Užívalajsem různá probiotika, ale to se nedá srovnávat. Určitě doporučuji.
  Danka
 • Petr N.
  Největší změna přišla po čtyřech týdnech. Měl jsem pocit, že mezitím se to řešilo jen v tenkém střevě. Po čtyřech týdnech to přešlo i do tlustého střeva, alespoň teda podle pocitů a příznaků. No a po dalších dvou dnech jsem už cítil, jak se můj akutní problém stahuje ve střevě jen do jednoho bodu. Protože jsem prošel gastro a nemám prý nic, ani celiakii ani alergii na mléko ani helikobaktera nebo zánět či vředy, je dost možné, až pravděpodobné, že ty nervy a stres po dvaceti letech všelijakých antibiotik a podobných věcí mi zničilycelou bakteriální flóru ve střevech a ta probiotika v práškách se fakt až tak daleko nedostanou. Takto jsme se dostali až do tlustého střeva a začala změna. Konečně jím a mám pocit, že všechno funguje.
  Petr N.
 • Patricie L.
  Doporučuji tyto probiotika, objednávám už potřetí!!!
  Patricie L.
 • Veronika
  Jsem po operaci žlučníku. Po této operaci se mi úplně rozbouřilo trávení, nadýmání, průjmy….během 2,5 roku jsem vyzkoušela už všemožné, čínskou medicínu, homeopatika, různé vitamíny, probiotika a vše bez efektu. Moc sem nevěřila, že by Symprove mohlo pomoci, ale musím říct, že díky pravidelnému užívání jsem se zcela zbavila nadýmání a co se týká průjmů, tak to je určitě také tak o 80% lepší. Brala jsem 12 týdenní kůru a teď pokračuji v užívání ob den a stále zabírá. Doufám, že přijde doba, kdy se těchto problémů zbavím nastálo.
  Veronika
 • Romana
  Měla jsem problém se zažíváním, ale od té doby co používám Symprove se cítím o dost lépe. Moje zažívání se sklidnilo a je opět v rovnováze. Symprove vřele doporučuji všem.
  Romana
 • Ondřej H.
  Po více než 20 letech diagnostikované Ulcerozní kolitidě je toto jediný přípravek, který mi zabral již během týdne, jeho účinky jsou více než dobré. Mám levostranou kolitidu. Jedu momentálně třetí balení a budu užívat nadále. Vždy se těším až ho do sebe ráno kopnu, protože vím že mi pomůže.
  Je mi po něm vážně skvěle.
  Ondřej H.
 • Elsa V.
  Dlouhou dobu, co jsem nevěděla o přípravku Symprove jsem trpěla zácpou, průjmy a všelijakými zažívacími problémy. Ale od té doby, co používám přípravek Symprove se cítím lépe. Jsem bez zažívacích obtíží a žiji konečně normální plnohodnotný  život.
  Elsa V.
 • Štefan B.
  Dosud nejlepší probiotika, jaké jsem měl. Doporučuji zkusit.
  Štefan B.
 • Martin H.
  Ještě před tím, než jsem začal užívat  Symprove, jsem trpěl neustálým nadýmáním a nepravidelným vyprazdňováním. Postupně se mi během 12týdenní kúry podstatně zlepšilo trávení. Po čase se mi opět problémy vrátily, takže opět jdu do toho- zkusím další kúru Symprove.
  Martin H.
 • Jana S.
  Manžel měl problémy s trávením po transplantaci jater. Pravidelným užíváním Symprove se mu zlepšilo i trávení i celkový zdravotní stav. Doporučujeme.
  Jana S.
 • Lucie
  Jmenuji se Lucie a je mi 27 let. Před 5 lety mi diagnostikovali revmatoidní artritidu. Jde o ztuhnutí, zánět, otok a bolesti kloubů. Doktoři nevědí, jak toto onemocnění vzniká. Řeknu Vám jako bývalá aktivní sportovkyně, že mi revma nesmírně ztížilo život. Už nemůžu žít jako před tímto onemocněním, ale můžu ho alespoň zmírnit anebo na čas pozastavit. Hledala jsem možnosti odstranění tohoto zánětu bez „agresivní léčby" léky, které, bohužel, mají více nežádoucích účinků než těch žádoucích. Pokud je ale v lidském těle jakýkoliv zánět, v obrovském množství případů hledejte hnízdo právě ve střevě. V tenkém, tlustém, slepém, zkrátka- ve střevě. Každý jsme jiný. Ale pokud je někdo v určitém období svého života oslabený, jakákoliv pohroma ho dostane. U mne to byly vag. mykóza, zánět močových cest, angína, běžné ,, zimní " nemoci..., a nakonec si mě našlo i revma. Ano, spouštěči jsou zejména stres, strava a to, že člověk dělá věci proti sobě (což už je duchovní stránka bytí - ohromně podstatná). Tak jak se mi tedy podařilo „osvobodit“ od zmíněných problémů? Ano, podařilo se mi to kombinací probiotik Symprove a chlorely. Podstoupila jsem 3 měsíční kúru se Symprove programem. Každý den ráno jsem se těšila, jak si naliju plnou odměrku - a šup do bříška. Probiotika jsou kapalné a živé, což je ohromně podstatné. Projdou trávicím traktem a zaúčinkují. U ostatních probiotik jsem se s takovým výborným účinkem nesetkala. Již po 3 týdnech užívání jsem se cítila mnohem lépe. Kromě zlepšení stavu pleti a zmizení tíže v žaludku jsem se cítila silnější fyzicky i psychicky (protože naše psychika úzce souvisí se stavem našeho tlustého střeva - druhý mozek). Zánět mi ustupoval a zlepšila se mi hybnost ť kloubů. Po 3 měsících jsem necítila ani minimální přítomnost zánětu. Proto oceňuji Symprove a děkuji mu za úžasnou pomoc. Je to velký pomocník. Ale i tak budu nadále pátrat, kde problém vzniká a co v životě nastavit tak, abych žila spokojeně, zdravě a šťastně. Totéž přeji i vám. Nastavte své zdraví tak, abyste byli spokojeni, a posouvejte dál své zkušenosti. Určitě nemá být cílem jen prodat výrobek, ale pomoci člověku. Já děkuji výrobcům Symprove za to, že to, co je v lahvi, stojí za to!!!
  Lucie
 • Judita
  Symprove jsem zakoupila pro syna se syndromem dráždivého tračníku. Právě v tomto období měl akutní stav, náhodou jsem objevila na internetu Symprove, a tak jsem ho vyzkoušela. Vzala jsem jen na jeden týden, hodně toho ještě nevím. Co ještě dodat?  Akorát že po 6 dnech již není nafouknutý jako balón a není připoután každou chvíli na záchod. Jdu objednat ještě na další jeden týden. Pak se uvidí.
  Judita
 • Jan H.
  Mám diagnostikovanou ulcerózní kolitidu od roku 2012, vcelku s dobrým stavem s pravidelnou kontrolou lékaře a užíváním salofalku. Avšak počátkem r. 2017 se mi po pěti  letech klidu stav dost zhoršil. Vyzkoušel jsem Symprove a musím potvrdit, že spolu s ostatními léky mi pomohl. Není to levná záležitost, ale pomáhá, určitě je to i individuální. Vybral jsem dvě kúry a cítil jsem pozitivní vliv. Jdu si objednat další balení nyní na zimní měsíce, protože se mi stav trochu pohoršil, tak to porovnám, zda to bude znovu fungovat a pak zase napíšu. Doufám, že ano, snad to nebude návykové a pomůže i MUTAFLOR, který užívám. Tak zatím - ještě po čase napíšu, aby i ostatní zvážili, jestli to nevyzkoušejí. Někdy to zůstane jako poslední pomoc. Nikdo mi nic nedá za tuto recenzi - mám to odzkoušené.
  Jan H.
 • Karolína K.
  Před časem jsem se potýkala se zažívacími problémy, pořád jsem byla nafouklá a nic mi nepomáhalo, vysadila jsem i různá jídla, které jsem si myslela, že to způsobují, ale byl to omyl. Až po objevení Symprove mám klid a můžu zase fungovat v životě jak jsem byla zvyklá.
  Karolína K.
 • MUDr. Košecká
  Ano, mohu říci, že mi Váš preparát jednoznačně pomohl, co se týká pravidelnosti vyprazdňování, formované konzistence, bez nadýmání, bez zápachu, bez bolesti. Efekt se zřetelně projevil. Mohu to porovnat, protože už jsem určitý čas bez preparátu a vidím rozdíl. Takže jednoznačně pomohl!
  MUDr. Košecká
 • Iveta
  Symprove užívám půl roku a jsem s ním spokojena. Upravilo se mi trávení, ustoupily křeče, netrpím nadýmáním. Cítím se mnohem lépe, určitě si tato probiotika ještě objednám.
  Iveta
 • Michal P.
  Tři roky jsem měl problémy s divertikulami, nafukování + bolesti. Po 12týdenním programu se mi celkový stav upravil a cítím se podstatně lépe. Doporučuji!!! Objednal jsem si další udržovací balík. Děkuji.
  Michal P.
 • Ivana
  Symprove jsem darovala mamče. Tato probiotika užívá první měsíc, je s nimi spokojená, zlepšilo se její trávení a chystá se pokračovat v užívání dále.
  Ivana
 • Vladimír
  Takže i já se připojuji s doporučením alespoň to vyzkoušet. Začátkem tohoto roku jsem podstoupil 12 týdenní kúru..., aniž bych měl diagnózu stanovenou (pro jistotu jsem „vyměnil“ i paní doktorku za pana doktora 🙂 ... ). Dříve bylo podezření na syndrom dráždivého tračníku. A stav se spolu s doporučením z knihy Zachraňte své střevo od Bukovského zlepšoval ..., ale i když to bylo lepší, sešel jsem s cesty a vyzkoušel antibiotika Normix, což byl pokus o léčení SIBO. Ale zřejmě to nevyšlo, protože jsem si na tento týden musel vzít volno a jdu si hned objednat to, co zafungovalo a doufám zafunguje znovu - bude toho sice hodně 2x 12týdenní kúra za jeden rok, ale věřím, že to zabere a já už z cesty nesejdu… 🙂
  Vladimír
 • Erika B.
  Symprove užívám od minulého roku od května. Velmi jsem přemýšlela, co by mi mohlo pomoct. Právě jsem byla propuštěna z nemocnice pro akutní divertikulitidu s hnisavými abscesy, po antibiotické infuzní terapii. Toto byla za poslední rok moje třetí hospitalizace, úpěnlivě jsem googlila a hledala. Probiotika ve formě tabletek i kapslí jsem užívala roky, jelikož tato moje choroba se u mne  začala projevovat ještě v roce 2008. Kdo zná tyto patálie se střevy, dá mi za pravdu, že je to velmi omezující nemoc, bolesti, křeče, horečky, vyloučení mnoha potravin, zeleniny i ovoce z jídelníčku. Po poslední antibiotické léčbě jsem měla velmi zničenou i střevní flóru a nedalo se to nijak napravit. Po použití kvanta Hilaku, různých Smect, Endiaronů - a co já už vím, čeho všeho, jsem si objednala jedno balení Symprove a nedočkavě čekala, co se stane. Už po týdnu se mi zdravotní stav pomaloučku zlepšoval, viditelně jsem pociťovala změny v trávení, při vyprazdňování, v imunitě, prostě znovu jsem ožila a nabírala sílu. Celý rok užívám Symprove bez přestávky, beru ho s sebou i mimo domu. Ty střevní ataky se už neopakovaly, ačkoliv v minulosti se mi vracely skoro každé čtvrtletí a vždy byly s tím v propojení antibiotika a kopec léků na bolest a křeče. Symprove vypiju ráno na lačný žaludek, pak minimálně 10 minut počkám, a až potom začnu pit a jíst. Osvědčené a velmi doporučuji, skutečně, tato vodní báze obsahující čtyři živé bakteriální kultury nemá obdoby. A já jsem už za těch 10 let vyzkoušela všechny dostupné. Teda, zůstává mi jen věřit, že Symprove tady bude pořád, protože já už bez Symprove nemůžu žít.
  Erika B.
 • Zuzana M.
  Koupila jsem si už dávno 3měsíční kúru Symprove a velmi chválím, chuť vynikající, nastartovalo se mi trávení, ustoupily i jiné problémy a co jsem překvapená, účinek pociťuji i 3měsíce po skončení užívání. Takže jako kúru jednou za rok/půlrok to budu používat zřejmě pravidelně.
  Zuzana M.
 • René
  Po 4týdenním užívání se cítím dobře a vidím zlepšení trávení.
  René
 • Katka
  Po letech každodenního trápení jsem objevila Symprove. Moje problémy postupně ustoupily a mohu žít plnohodnotný život. Jsem velmi spokojená a vřele doporučuji ostatním, kteří se trápí.
  Katka
 • Ivana
  Po náročné operaci jsem měla problémy s trávením a bolestmi břicha. Dvanáctitýdenní kúra mi velmi pomohla. Vřele doporučuji.
  Ivana
 • Pavel K.
  Dobrý den, cítím se mnohem lépe, a ještě bych si ho rád objednal v budoucnu.
  Pavel K.
 • Silvie
  Symprove 12týdenní kúrou procházím 2krát. Poprvé to bylo v létě 2017 a druhou jsem začala koncem března 2018. Trpím syndromem dráždivého tračníku a první kúra mi výrazně pomohla. Ustoupily křeče, nadýmání břicha i průjem. Tento stav mi při vynechání potravin, které mi dělají špatně, vydržel do konce roku 2017. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla pro druhou 12týdenní kúru a cítím opět úlevu a větší pohodu. Zatím jsem trpělivá a pokračuji. Sem tam mě pobolívá břicho a mám i průjmy. Ale věřím, že ke konci kúry to bude mnohem lepší.
  Silvie
 • Lenka H.
  Mám syndrom dráždivého střeva a zkusila jsem už různá probiotika, léky, diety i bylinky. Nic mi nepomohlo zlepšit můj zdravotní stav, proto jsem se rozhodla vyzkoušet Symprove. Symprove užívám nyní třetí týden a cítím se lépe. Začalo mi více chutnat jíst, mohu sníst i jídla, které mi předtím dělala velké problémy. Méně mě nadýmá, břicho občas bolí, ale není to nic tak hrozného, jako předtím. Se Symprove jsem spokojená. Cítím se lépe, plná energie. Takže určitě objednám další kúru a budu sledovat, co se bude dít.
  Lenka H.
 • Lea
  Už roky mě trápí syndrom dráždivého střeva. Vyzkoušela jsem všechny možné léky, probiotika, bylinky a nevím co všechno- a úspěch žádný. Jeden den jsem se cítila ok a druhý jsem měla bolesti takové, že jsem měla problém ráno vstát z postele. Když jsem se dozvěděla o Symprove, po pravdě byla jsem skeptická, ale šla jsem do toho, přece ztratit jsem neměla co, mohla jsem jen získat. Minulý týden jsem skončila čtyřtýdenní léčbu a jsem ráda, že jsem se na to dala. Cítím se o dost lépe než předtím 🙂, takže jsem si  Symprove objednala i na další týdny. Začínám věřit tomu, že se tohoto mého dlouholetého trápení jednou zbavím 🙂
  Lea
 • Jarmila B.
  Symprove užívám už třetí měsíc a vidím na sobě, že mi prospívá... Měla jsem problémy pomalu s každým jídlem, často jsem se musela, co se jídla týká, omezovat. Jeden den jsem něco snědla, snášela jsem to v pohodě a za dva dny jsem měla ukrutné bolesti... , když jsem to začala řešit, tak mi diagnostikovali ulcerózní kolitidu ..., měla jsem pocit, že se mi zhroutí svět, ale začala jsem užívat Symprove a průběh tohoto onemocnění se u mne za tu dobu zlepšil. Sice stravu budu muset mít upravenou – a už se stalo, ale věřím, že to zvládnu 🙂
  Jarmila B.
 • Kateřina
  Mou maminku před pár lety začaly trápit problémy se žaludkem. Myslela si, že problém je v tom, co sní. Avšak nevěděli jsme proč, když v podstatě dosud neměla, co se týče trávení, absolutně žádné problémy. Vždy snědla to, na co měla chuť- a nebyl problém. Až jednoho dne odpoledne měla takové bolesti, že se mi chtělo brečet, když jsem ji viděla, a nedovedla jsem jí pomoci... Tak jsem začala pátrat, kde může být problém, přečetla jsem si množství článků, mamka podstoupila různá vyšetření, která nakonec skončila s verdiktem - syndrom dráždivého střeva. Tak jsem hledala možnosti, jak jí pomoct. Objevila jsem Symprove, a tak jsem jí ho objednala. Dneska ho poctivě bere a vidím na ní, že se cítí lépe... Předtím měla velký strach z jídla, dnes už se to lepší! Děkuji.
  Kateřina
 • Marie B.
  S kolegyní jsme se rozhodly pro 12týdenní léčbu s vaším jedinečným produktem Symprove. Já osobně mám problémy s trávením, jsem po operaci žlučníku s následnou reoperací, po které jsem překonala akutní zánět pobřišnice a od té doby trpím chronickou pankreatitidou a trápí mě i zlatá žíla. Po měsíčním užívání Symprove se mi upravila stolice, pravidelně a snadněji se vyprazdňuji. Moje kolegyně se opakovaně léčila na helikobaktera, také se jí upravilo vyprazdňování a celkově se cítí lépe a vitálnější… Zatím  jsme obě s tímto produktem velmi spokojeny, já jsem se trochu obávala příchutě, protože cokoli nevypiju, ale dá se, zvládám to v pohodě...
  Marie B.
 • Melinda
  Jsem 34letá pacientka trpící nespecifickým střevním zánětem, který nejčastěji postihuje terminální ileum, tedy poslední část tenkého střeva před přechodem do tlustého střeva. Můj maratón spojený s neustálými návštěvami lékařů jsem nastartovala v roce 2010, kdy mi vedle hemoroidů kolonoskopií diagnostikovali nespecifický zánět. Samotnou Crohnovu nemoc odhalili specialisté až v roce 2013 i se stenózou (zúžením) střeva a zánětem i v dalších částech střeva. Na Mikuláše, kdy se celý svět těší z radosti malých obdarovaných dětí, mě hospitalizovali se skrytou perforací a podstoupila jsem operaci, během níž mi odstranili polovinu tlustého střeva a část tenkého střeva. Po operaci jsem vyzkoušela mnoho alternativních metod léčení, jako masáž nohou, různé druhy bylinných přípravků. Reklamu na přípravek Symprove jsem objevila v jednom nejmenovaném časopise. Hned jsem si objednala 12 týdenní program. Po uplynutí několika týdnů jsem pocítila pozitivní změny. Po jídle jsem se jen zřídka pociťovala nadýmání, potěšilo mě i méně časté kručení ve střevním systému. Tento přípravek mohu z vlastní zkušenosti jen a jen doporučit, protože po skončení 12týdenního programu plánuji i nadále zůstat vaší věrnou zákaznicí a užívat i výhody a účinky přípravku Symprove.
  Melinda
 • Anna F.
  Moje 88letá matka z "čistého zdraví" přiměřenému jejímu věku měla nešťastný úraz. Zlomila si 6 žeber, 2 obratle, stav po pneumotoraxe, hemotoraxe, fluidotoraxe jsme zvládli díky svědomitým lékařům a rehabilitačním sestrám a matka začala chodit a cvičit. No a po ATB léčbě se dostavil post-antibiotický průjem, a průjmy způsobené toxiny Clostridium difficile – ty nás vrátily zpět. Duševně jsme se připravovali na transplantaci stolice. Avšak po doporučení lékaře jsme začali užívat probiotika SYMPROVE a už na 4 den se průjmy zahustily a postupně se začal snižovat jejich počet. S účinkem SYMPROVE jsme spokojení. Zatím ho užíváme 1 měsíc od propuštění matky do domácí léčby. Probiotika SYMPROVE jsem doporučila už i našim známým přátelům a lékařům, moje matka díky SYMPROVE dobře prosperuje. Děkujeme!
  Anna F.
 • Jana K. C.
  Spolu s dcerkou užíváme kvůli intoleranci na bílkovinu kravského mléka a naše projevy se zmírňují. Jsou to jediná probiotika, které nám zabírají. Určitě pokračujeme s užíváním 👍🏻👍🏻
  Jana K. C.
 • Dominna
  Moje potíže se žaludkem začaly nejdříve nevinně, cítila jsem se unavena, měla jsem bolesti a myslela jsem, že mě obchází nějaká viróza, ale když můj problém ani po měsících nepřestával, začala jsem mít strach, chodila jsem od lékaře k lékaři a po mnoha vyšetřeních mi řekli, že mám zánět tlustého střeva, konkrétně ulcerózní kolitidu. Mou první reakcí byl pláč, nyní je to už dva měsíce a od toho dne se u mne toho mnoho změnilo 🙂 .Začala jsem užívat Symprove, začala jsem se zdravější stravu - a po měsíci a půl jsem uviděla prvé zlepšení, což mě potěšilo 🙂. Jsem ráda, že jsem to hned nevzdala, ale hledala možnosti, jak se zbavit bolesti 🙂.
  Dominna
 • Veronika L.
  Jsou to dva týdny, co jsem začala užívat Symprove... Několik let jsem chodila po doktorech s nevysvětlitelnými bolestmi břicha, a ti po mnoha vyšetřeních na nic nepřišli..., tak jsem to vzala do vlastních rukou a začala jsem hledat prostředky, jak si pomoci. Přečetla jsem si několik diskusí, mnoho článků o živých bakteriích, až jsem se dostala k těmto probiotikům. Tak jsem si začala hledat, jak vlastně Symprove funguje, což zároveň slouýí jako informace, jak dlouho by měla léčba trvat a všechny potřebné věci- a šla jsem do toho… zatím to vypadá nadějně, doufám, že se bolestí zbavím natrvalo ...
  Veronika L.
 • Michaela P.
  Bolest a nervozita v žaludku – to byly ještě před rokem pro mě pocity zcela přirozené. Za tu dobu, co mě tyto pocity trápily, jsem si na ně takříkajíc zvykla. Nicméně, mnohokrát mě jejich intenzita dokázala ještě překvapit. Zlom přišel, když mezi vánočními svátky na mě přišla bolest, která nechtěla ustoupit a cítila jsem se jako bezvládná. Tento rok jsem to musela už řešit, nechtěla jsem ten stav ještě někdy zažít. Začala jsem chodit od lékaře k lékaři, podstoupila jsem hned ultrazvuk a ještě mě čeká kolonoskopie, které jsem se chtěla vyhnout, avšak prý je velmi potřebná při určení diagnózy. Když jsem takto chodila po lékařích, tak jsem vedle toho i sama pátrala, kde asi může být problém. Příznaky sedí hned na několik onemocnění. Zjišťovala jsem si, co takové při těchto diagnózách může pomoci. Zjistila jsem, že živé bakterie příznivě působí na žaludek. Jenže těch byla na trhu snad miliarda, až mi mamka ukázala v nějakém časopise obrázek Symprove. Už jsem brala mnoho
  Michaela P.
 • Zuzana
  Díky Symprove mi konečně normálně tráví, nenafukuje mě, nevyhodí se mi vyrážky po konzumaci některých potravin. Zkouším jíst taková jídla, po kterých mi bývalo těžko a špatně - a zatím úspěšně. Nic lepšího mi po letech trápení se stravou zatím nepomohlo. Vřele doporučuji!
  Zuzana
 • Tomáš
  4 rok diagnostikováno IBD onemocnění - Symprove mi pomáhá nastartovat mikroflóru a vylepšuje trávení - mám 2letou pozitivní zkušenost s užíváním Symprove - nejlepší výsledky v užívání v porovnání s ostatními dostupnými probiotiky – díky.
  Tomáš
 • Anna
  Probiotika Symprove jsem začala užívat na doporučení mé lékařky. Měla jsem problémy s trávením, s nadýmáním, chvílemi mě trápily průjmy, hned nato problém s vyprazdňováním. Symprove jsem užívala opakovaně ve tříměsíční kúře a výsledky jsou opravdu viditelné. Mé trávicí problémy se zmírnily natolik, že mohu jíst potraviny, které jsem předtím musela vynechat, bolesti žaludku a střevní problémy téměř úplně pominuly. Doporučuji vyzkoušet každému, kdo se trápí s podobnými příznaky.
  Anna
*platí pro objednávky přijaté před 14.00 hod
¹Reference reprezentují individuální zkušenosti konkrétní osoby. Výsledek a účinky při užívání Symprove mohou být u jiných uživatelů různé.