Doručení do 2 pracovních dnů

Jediná živá probiotika

DORUČUJEME DO 2. PRACOVNÍCH DNŮ

Made in England

Jediná živá probiotika

V čem je Symprove jiné?

V čem je Symprove jiné?

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika Symprove™ jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu. Na rozdíl od tabletových probiotik se nezdržují v žaludku, kde je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.
Made in England

Naše ocenění

ocenenie-1
ocenenie-2
ocenenie-3
ocenenie-4

Ověřeno nezávislými studiemi

asset-82x-100
asset-92x-100
asset-102x-100

Spolupracujeme s

logo_gastro
Slovak Crohn Club
logo_IPPM
logo_THALION

Věda je naše výhoda

Nezávislá studie z roku 2014 realizovaná University College of London (UCL) dokázala, že z běžných druhů probiotik dokáže Symprove™ jako jediné splnit čtyři kritéria – dostavit se do střev, přežít agresivní prostředí žaludku, působit přímo ve střevech a prosperovat díky čtyřem kmenům prospěšných bakterií, které se navzájem podporují.
icon-reason-1
1Dostavit se
Díky vodnímu základu se probiotika Symprove dostaví do vašeho trávení živá.
icon-reason-2
2Přežít
Jelikož nespouštějí proces trávení, přežijí agresivní prostředí žaludečních kyselin
icon-reason-3
3Působit
Ve střevech působí v plné síle
icon-reason-4
4Prosperovat
Živé bakterie pomohou nastolit rovnováhu ve vašem trávení

„Symprove mi změnilo život.”

„Symprove mi změnilo život.”

Potravinové
intolerance

Trávicí
onemocnení

Zdravé trávení
=
Zdravý život

Instagram
@symprove_cz

Potravinové intolerance a alergie

Pravidelné a dlouhodobé užívání probiotik může potlačit příznaky různých potravinových alergií a intolerancí na lepek, laktózu nebo histamin. Prospěšné bakterie příznivě působí na trávení a nastolí rovnováhu ve střevech. Účinky Symprove na histaminovou intoleranci si chválí například @jankatopanka, která živá probiotika užívá dlouhodobě a díky nim se jí podařilo omezit projevy této intolerance. Mnoho zkušeností našich spokojených zákazníků s intolerancemi najdete v sekci recenze. Více se dozvíte v našich blozích a často kladených otázkách.

Trávicí onemocnění

Symprove je první volbou mnoha pacientů trpících trávicími onemocněními. Diagnózy jako syndrom dráždivého tračníku, Crohnova nemoc, ulcerózní kolitida nebo SIBO patří k nejčastějším důvodům objednávek živých probiotik. Díky vysoké kvalitě a rychlé účinnosti může Symprove uklidnit rozdrážděné trávení a nastolit rovnováhu ve střevech. Příkladem je raper a muzikant @Majself, kterému se i díky Symprove podařilo dlouhodobě potlačit příznaky Crohnovy nemoci a dostat střeva do pohody. Více se dozvíte v našich blozích a často kladených otázkách. Pokud trpíte trávicím onemocněním, poraďte se o léčbě s příslušným lékařem.

Zdravé trávení = Zdravý život

Více než 70 procent imunitního systému se nachází ve střevech. Péče o trávení proto nemá vliv jen na zažívací procesy v našem těle, ale na celkové zdraví organismu. Oslabená imunita se může projevit náchylností k onemocnění, ale i různými dlouhodobými problémy a kožními onemocněními. Proto mnoho našich pravidelných zákazníků užívá Symprove jako podporu obranyschopnosti a zlepšení celkového zdraví organismu. Jednou z nich je i blogerka Inka Teschinská, která ve svém projektu @atopzivot atopzivot šíří povědomí o atopickém ekzému a životě s ním. Inka užívá Symprove pravidelně, a i díky živým probiotikům se jí daří ekzém dlouhodobě „zkrotit“. Mnoho zkušeností našich spokojených zákazníků s intolerancemi najdete v sekci recenze. Více se dozvíte v našich blozích a často kladených otázkách.
logo