Doručení do 2 pracovních dnů

o-symprove-1

V čem je Symprove jiné

Symprove jsou jediná živá probiotika na vodní bázi, ve kterých jsou prospěšné bakterie aktivní a připravené působit. Díky jedinečnému distribučnímu systému (Unique delivery system, UDS™) nespouštějí proces trávení žaludečními kyselinami a díky tomu se dostanou až do střev, kde příznivě působí na mikrobiom.

Měsíční program Symprove obsahuje čtyři 500mililitrové láhve, příbalový leták s užitečnými informacemi a instrukcemi k užívání, a dávkovací kelímek o objemu 70 mililitrů, což je zároveňň denní dávka živých probiotik.

Složení
  • Voda
  • Extrakt z naklíčeného ječmene (přefiltrovaný, bez lepku)
  • Živé a aktivní kultury: l. rhamnosus, e. faecium, l. acidophilus, l. plantarum
  • Vitamín C
  • Regulátor kyselosti: citrát trisodný
  • Přírodní ochucovadla (jen v případě Mango a Marakuja příchutě)
  • Sorban Draselný

Symprove pochází z Velké Británie, kde se vyrábí na území bývalé farmy poblíž Londýna. Vzniká jako extrakt z naklíčeného ječmene, který je však vícenásobně přefiltrovaný, a podle Codex normy (která definuje hodnotu > 20 ppm) bezlepkový doplněk výživy.

Extrakt funguje jako vhodné prostředí pro existenci živých a aktivních bakteriálních kultur, které v něm přežijí a jsou připraveny aktivně působit na lidský organismus.

Za Symprove nestojí jen prázdné řeči, ale výsledky nezávislých studií provedených v University College London a King’s College London. Tyto studie prokázaly, že živá a aktivní probiotika Symprove jsou účinnější, než probiotika sušená mrazem v tabletové nebo práškové formě. Kromě toho prokázaly příznivý vliv na různá trávicí onemocnění.

Symprove trávenie
O Symprove_timeline_1
90. léta minulého století
Bylo zřejmé, že je třeba vyvinout nový probiotický doplněk výživy, který by byl schopen odolat rychle se měnícím pH podmínkám v trávicím traktu.
O Symprove_timeline_1
O Symprove_timeline_2
2002
Po spuštění výzkumného a vývojového programu na výrobu složení roztoku s živými a aktivními probiotiky, která by mohli konzumovat lidé, byla založena společnost Symprove Ltd.
O Symprove_timeline_2
O Symprove_timeline_3
2004
Byla prodána první láhev Symprove™.
O Symprove_timeline_3
O Symprove_timeline_4
2013
Ministr zdravotnictví v UK, Jeremy Hunt, otevřel novou výrobní továrnu Šlo o podstatnou investici do fermentace a výrobní linky.
O Symprove_timeline_4
O Symprove_timeline_5
2014
Vědci z University College London publikovali výsledky výzkumu z oblasti farmacie. Nezávislá studie od profesora Simona Gaisforda dokázala, že v osmi nejprodávanějších produktech obsahujících bakterie bylo Symprove™ jediným výrobkem, který úspěšně absolvoval všechny tři testy: Stanovil, že bakterie přišly do střeva v živém stavu, přežily v prostředí žaludeční kyseliny a podařilo se jim působit v žádaných oblastech střeva.
O Symprove_timeline_5
Symprove
Dnes
Symprove Ltd roste a jejími spolupracovníky jsou významní lékaři, experti v této oblasti a lídři, kteří společnosti poskytují své bohaté zkušenosti a vědomosti. Naše společnost se i nadále opírá o výzkum a neustále se snaží dokázat účinnost našeho výrobku při různých diagnózách.
Symprove

Jediná živá probiotika

Udržujte zdravou rovnováhu bakterií ve střevech již dnes!

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika SymproveTM jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu.
Na rozdíl od pilulkových probiotik pobývají v žaludku, jak je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.

logo