Doručení do 2 pracovních dnů

Alexandra Ž.

Schutí jsem spotřebovala 4 lahvičky Symprovee, v zásobě má ještě 4. Po celou dobu užívání jsem nezastonala, zlepšilo se zažívání/měla jsem dklon k zácpě.

Alžběta R.

Dobrý den, jsem vědkyně a přesto že se ve svém výzkumu nezabývám mikrobiomem, tak mikrobiom, nejen ten střevní, mě opravdu fascinuje. Baví mě pročítat články, které popisují jak obrovský efekt má mikrobiom na celé naše tělo i na naši mysl a vždy se nestačím divit. Tyto nové objevy formují to jak vědci a lékaři nahlíží na to, jak lidské tělo funguje a na to jak zdravý mikrobiom může dramaticky přispět k úspěšnosti různých léčeb. Pro mě jakožto člověka s chronickým onemocněním a zároveň jakožto člověka který dá na vědecké poznatky, bylo důležité, aby probiotika která užívám byla ověřena vědeckými studiemi, což Symprove probiotika jsou. A nejen, že jsou studiemi ověřena, ale také fungují! Po třech měsících užívání mohu říct, že cítím znatelnou změnu k lepšímu. Jsem moc ráda, že jsem do tříměsíčního programu šla a Symprove doporučuji všem kteří se se mnou o probioticích nebo mikrobiomu baví.

Adam W.

Dobrý den. Chci se s vámi podělit o zkušenosti s uživáním těch nejlepších probiotik na trhu. Po měsíčním užívání se mi zlepšila stolice, pleť i psychycké zdraví 🙂 určitě objednávám znovu a to hned 12 týdenní kůru. Děkuju

Veronika H.

Dobrý den, chtěla bych Vám ze srdce moc poděkovat za Vaši práci. Objednala jsem si měsíční kůru a již po měsíci jsem začala pozorovat zlepšení svých obtíží. Od začátku covidu se mi na základě nošení respirátorů znatelně zhoršila pleť, imunita, později i trávení a celková chuť do života.. Rozhodla jsem se, že si našetřím peníze a pořídím další, tentokrát 3 měsíční kůru. Cítím se opravdu velmi dobře a tělo to reflektuje i navenek. Ještě jednou mockrát děkuji!

David D.

Již od mládí jsem trpěl na zhoršené trávení, většinu obtíží s tím spojených (nadýmání břicha, zvýšená plynatost…) jsem nedával do souvislosti se špatným zažíváním, ale bral jsem to tak jak to bylo! V pozdějším věku se mi začala dělat vyrážka na obličeji a celkově se zhoršil zdravotní stav, po konzumaci některých potravin. Jelikož jsem byl z lékařského pohledu zdráv, začal jsem selektivní dietou vyřazovat potraviny, které mi způsobovaly potíže. Po více než roce jsem skončil na bezsacharidové dietě, kterou držím dodnes. Za posledních 8 let jsem prošel nespočet vyšetření (některá jako samoplátce), vyzkoušel desítky doplňků výživy proti kandidě, na slinivku, žlučník, trávicích enzymů, probiotik, prebiotik a mnoho dalších. Jelikož se nehodlám smířit s tímto omezením, hledal jsem dále a našel tekutá probiotika symprove, nejprve jsem zakoupil měsíční kůru na vyzkoušení, nechtělo se mi investovat hned do 3 měsíčního programu. Po prvním měsíci užívání jsem pocítil výrazné zlepšení. Objednal jsem tedy 3 měsíční program, bez příchuti i tak je to dobře poživatelné. Po celou dobu užívání jsem měl mnohem lepší trávení a v případě odchýlení od diety nebyly projevy tak silné a rychleji jsem se navrátil do pro mě normálního stavu bez nadýmání, vyrážky a dalších projevů. Po kratší pauze se chystám na další 3 měsíční kůru a chtěl bych vyzkoušet minimálně měsíc dvojnásobnou dávku. Určitě mohu doporučit i na potravinové intolerance a zvýšenou propustnost střeva mi to pomáhá.

Barbora D.

Vašemu Symprove říkám ,,živá voda”, neboť už mi pomáhá přes rok a půl s mými střevními problémy. Našla jsem ho úplnou náhodou sama a pro jistotu jsem si první nechala poslat 1 lahvičku, ale hned po 2 dnech jsem věděla, že budu objednávat celý 12 týdenní pakl . Až tak to bylo poznat! Mám různé nespecifické střevní problémy, ale na nic mi zatím nepřišli. Špatně trávím laktózu a i s tím mi pomáhá. No a hlavně jako bonus je fakt při delším užívání dobrá im-unita v kombinaci s vitamínem D a covid si tak o mě neutřel ani nos! Co jediné mi přijde, tak že předchozí receptura byla mírně lepší v účinnosti, ale možná je to jen pocit. ☺️ Nedávno jsem si udělala od Symprove delší pauzu a nebyl to dobrý nápad. Takže dlouho-dobého zákazníka máte určitě zajištěného a už ho nedám z ruky.

Dáša

Nesrovnatelné s probiotiky v kapslích! V posledních letech slýcháme všichni více o vlivu střevní mikroflóry na imunitu, psychiku a celkové zdraví, tak tomuto tématu věnuji mnoho pozornosti. Účinek na trávení a např. chutě na sladké (které prakticky vymizí) člověk pocítí velmi rychle (například já již po týdnu užívání). Předtím jsem dlouho užívala probiotika v kapslích, ale rozdíl jsem nikdy nepoznala. Chuť i oné neochucené varianty je překvapivě příjemná. Komunikace se Symprove také skvělá. Je to sice skutečně nákladná záležitost, ale z účinků mám radost, tak objednávám znovu. 🙂

Lukáš N.

Dobrý den, chtěl bych se s vámi podělit o svojí zkušenost s používáním Symprove. Trpěl jsem na bolesti břicha a problémy s . Maminka mi pořídila váš produkt a vše se mi začíná zlepšovat.

Veronika H.

Na doporučení lékařky jsem si objednala měsíční balení a již po třech týdnech se mi znatelně zlepšilo trávení,kvalita vlasů a rovněž mám více energie. Symprove dále doporučuji svému blízkému okolí a Vám patří velké díky!

Markéta R.

Koupila jsem mesicni kuru, zlepseni jsem pocitila pri druhe lahvi a pri treti mam ted pocit, ze uz me traveni netrapi. Urcite vnimam ucinek velmi pozitivne a po dobrani kury znovu objednam. Navic je to opravdu moc dobre!

Andy J.

Symprove jsem si objednala na doporučení kamarádky kvůli problémům s trávením a intolerancemi a udělala jsem dobře Trávení se mi zlepšilo a pozoruju na sobě i zlepšení pleti a mám více energie, takže budu objednávat i nadále, protože zdraví máme jenom jedno a vyplatí se o něj pečovat

Tereza B.

Symprove jsem začala užívat kvůli špatnému trávení, užívám 3. týden a začínám pociťovat změny k lepšímu. Trávení se po prvních zažívacích potížích, které jsou ale možné, upravuje, navíc se lepší i ekzém a pleť. Určitě budu pokračovat s 12 týdenní kůrou ☺️

logo