Doručení do 2 pracovních dnů

 • *Program

  Libovolná příchuť
  Reset options

Proč Symprove?

Čtyři hlavní kmeny

SymproveTM obsahuje 4 kmeny bakterií:
E. faecium, L. rhamnosus, L. plantarum a L. acidophilus.

Proč se vyplatí starat se o střeva?

Trávení, imunita, pleť, spánek nebo nálada. Na tyto a mnohé další aspekty fungování našeho organismu mají střeva velký vliv. Když svému trávicímu systému věnujete dostatek pozornosti a péče, vrátí vám to.

Mikrobiom je odborné souhrnné označení pro složení bakterií v našich střevech, které v těle nastolují harmonii, rovnováhu a starají se o fungování celého těla. Ačkoli vědci teprve v uplynulých letech začali chápat jeho skutečný význam, dnes už je jasné, že mikrobiom má vliv na:

 • rozložení komplexních sacharidů,
 • produkci vitamínů, minerálů a mastných kyselin,
 • sílu a odolnost imunitního systému,
 • zdraví a čistotu pleti,
 • pomáhá játrům zbavovat naše tělo nečistot,
 • tvorbu hormonů ovlivňujících náladu nebo kvalitu spánku.

Proč se spolehnout na Symprove?

Jedinečná receptura Symprove založená na vodní bázi obsahuje miliardy živých a aktivních bakterií. Díky tekutému základu jsou bakterie skutečně živé a na cestě do střev nespouštějí trávicí systém. Právě díky tomu projdou přes žaludek „nepovšimnuté“ agresivními žaludečními kyselinami a do střev se dostaví v plné síle.

Trávicí trakt je agresivní prostředí, které zajišťuje, že prospěšné látky a živiny se oddělí od těch, které vaše tělo nepotřebuje a vyloučí je. Je těžké dosáhnout, aby se prospěšné bakterie dostaly v plné síle tam, kde jsou potřeba – tedy do střev, a příznivě působily na mikrobiom.

Tabletová nebo kapslová probiotika jsou v tzv. lyofilizovaném –
tedy v hlubokozmrazeném, tuhém stavu. Tablety nebo kapsle neprojdou přes žaludek plynule jako tekutina, ale jejich část se stane obětí
rozkladu žaludečních kyselin, takže do střev dorazí
„oslabené“.

Aby tato probiotika začala konečně působit, musí se bakterie nejprve probrat ze stavu hlubokého zmrazení, to se může podařit jen několika desítkám
procent celkového počtu bakterií v tabletce, které v ní zbyly po
přechodu žaludkem.

Bakterie v Symprove ani jeden z těchto problémů nemají.
Díky vodnímu základu jsou živé od výroby až po konzumaci,
a v žaludku se zbytečně nezdržují, ale dostaví se přímo
do střev, kde příznivě působí na váš mikrobiom.

Zdravá játra a trávení – Jsou klíčem střeva?

Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků

Odborníci v anglickém Farnhame už od roku 2002 zvelebují a zlepšují recepturu Symprove tak, aby jeho uživatelé pocítili ty nejlepší možné účinky užívání kvalitních živých probiotik. Za dvě desítky let má Symprove tisíce spokojených zákazníků, kteří o něm říkají toto:

Více než 6000 recenzí

Inka Teschinská - autorka projektu (A)top život copy

Inka Teschinská

Autorka projektu (A)top život

Anežka Dašková - studentka lékařské fakulty copy

Anežka Dašková

pacientka Crohnovy choroby a medička

MUDr. Lucie Rajská, Ph.D. - dermatoložka copy

MUDr. Lucie Rajská

dermatoložka

Original

Původní, ničím nepřekrytá příchuť pro ty, kteří nemusí sladké. Symprove Original má jemně kyselou příchuť. Složení: Voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé aktivované kultury: rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyselosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervační látka: sorban draselný.

Mango & Passionfruit

Je doslazena přírodními sladidly, evokuje tóny manga a marakuje, cítit však i jemnou kyselkavost. Složení: Voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé aktivované kultury: L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyselosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervační látka: sorban draselný; přírodní aromata.

Jahoda a malina

Je nejsladší z trojice příchutí s příjemně jemnou chutí tohoto ovoce. Nejlepší výběr pro děti. Složení: Voda, extrakt z naklíčeného ječmene, živé aktivované kultury: L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175; regulátory kyselosti: kyselina askorbová, citrát trisodný; konzervační látka: sorban draselný; přírodní aroma; barvivo: šťáva z černé mrkve.

Nutriční hodnoty ve 70 ml
Energie: 10 kcal / 45 kj
Bílkoviny: méně než 0,5 g
Cukry: 2,5 g
Tuky: méně než 0,5 g
Vitamin C: 185 mg

Účinné látky:
živé aktivované kultury L. rhamnosus NCIMB 30174, E. faecium NCIMB 30176, L. plantarum NCIMB 30173, L. acidophilus NCIMB 30175

Obsah balení:
7×70 ml – On the go
4×500 ml – 4týdenní program
12×500 ml – 12týdenní program

Dávkování: 70 ml denne

logo