Doručení do 2 pracovních dnů

Buď tolerantní k lepku!

Pouze každý třetí člověk v České republice trpící celoživotní intolerancí na lepek se své onemocnění snaží léčit, nebo se alespoň snaží potlačit jeho příznaky. Mnoho studií přitom ukazuje, že u lidí s tímto onemocněním je zvýšená šance střevní dysbiózy, nerovnováhy střevních bakterií, kterou je možné léčit.

Nerovnováha ve složení střevních bakterií, tzv. mikrobiomu, je příčinou mnohých trávicích problémů a onemocnění. Je důležité, aby se naše „dobré“ bakterie, podílející se na správném fungování mnohých funkcí lidského organismu, udržovaly ve správném zastoupení, množství a poměru.

Na doplnění dobrých bakterií je vhodné užívání probiotik, která ve střevech nastolí rovnováhu a uklidní trávení. Intoleranci na lepek sice nedokážou vyléčit, ale mohou pomoci se zánětem oslabenému střevu a zpracovat přijímanou potravu obsahující lepek. Více o tomto onemocnění, jeho léčbě a benefitech užívání probiotik si můžete přečíst v našem blogu.

Probiotika SYMPROVETM jsou vhodnou volbou kvůli vodnímu základu, díky kterému se nezdržují v žaludku, ale projdou trávicím traktem přímo do střev, kde příznivě působí na trávení. Lidem s intolerancí na lepek mohou pomoc se zpracováním lepku. Potvrzuje to i zkušenost Simony, která nám napsala:

„Symprove mě postavil na nohy. Jsem celiatička a měla jsem neskutečné problémy, které mi omezovaly život. Nemohla jsem si nic naplánovat na tři dny předem, protože jsem nevěděla, jak mi bude. Měla jsem opakované průjmy a záněty žaludku, křeče v břiše, nemohla jsem nic jíst. Vyzkoušela jsem všechno možné a nic nezabíralo, dokud jsem nezačala užívat Symprove, které mi začalo zabírat hned od prvního užití. Kupuji ho stále, a určitě ho dále kupovat budu.“

Na rozdíl od tabletových probiotik, Symprove působí ve střevech v plné síle. Zatímco část prospěšných bakterií v tabletách padne za oběť agresivním žaludečním kyselinám a další se ani neproberou ze stavu hlubokého zmrazení, jedna dávka Symprove obsahuje přibližně 10 miliard prospěšných bakterií připravených příznivě působit na trávení, imunitu, zdraví pleti, náladu i kvalitu spánku. Porovnejme si jejich výhody oproti tabletovým bakteriím:

Symprove vs tabletky

Ideálním obdobím užívání SYMPROVETM jsou tři měsíce, během kterých živé bakterie nastolí rovnováhu ve střevech a stabilizují trávení tak, aby se dokázalo vypořádat i s potravinami, které způsobují zánět nebo přehnanou reakci. I proto je našim zákazníkům k dispozici dlouhodobě výhodná nabídka – k prvním dvěma měsícům užívání Symprove přikládáme třetí zdarma. Využila ji i Zuzana, která nám poslala následující recenzi:

„Na základě pozitivních recenzí jsem dostala od přítele produkt Symprove. Mám diagnostikovanou celiakii a přidružené problémy s pokožkou – ekzém a otoky. Ekzém jsem měla velmi rozšířený a dlouhodobě neustupoval i navzdory vnější léčbě. Proto jsem hledala možnost, jak zapracovat na zlepšení stavu zevnitř. Během užívání tříměsíční kúry Symprove se moje pokožka výrazně zlepšila. Ekzém ustupuje z velké části a jsem rozhodnutá pokračovat dále. Děkuji❤“

Léčba intolerance na lepek a potlačení jejích příznaků je dlouhý a náročný proces, jehož základem je samozřejmě bezlepková dieta. Účinná a kvalitní probiotika však mohou pomoc při potlačení příznaků a umožnit žít plnohodnotnější život. Živá probiotika Symprove jsou vhodnou volbou, po které pravidelně sahají stovky našich spokojených zákazníků. Vyzkoušejte je i vy.

Symprove si můžete objednat zde, případně pokud máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit na info@symprove.cz,  případně na čísle +420 721 976 057.

+ posts

Symprove newsletter

Prihláste sa do nášho newslettra a už vám neunikne žiadny zaujímavý článok na tému trávenia, imunity či zdravého životného štýlu.
Posielame maximálne raz týždenne!

JEDINÁ ŽIVÁ PROBIOTIKA

Udržujte zdravou rovnováhu bakterií ve střevech již dnes!

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika SymproveTM jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu.
Na rozdíl od pilulkových probiotik pobývají v žaludku, jak je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.