Doručení do 2 pracovních dnů

Symprove mi pomohl vrátit se do normálního života

V dnešním rozhovoru si popovídáme s Adrianou, která má reálné zkušenosti s užíváním Symprove a sama navrhla, že by se ráda podělila o své zážitky. Už léta ji trápí problémy s trávicím traktem a žlučníkem, a proto už vyzkoušela různé formy léků a doplňků stravy. Symprove jí doporučila dcera, která se o prospěšnosti živých bakterií dozvěděla na internetu.

Adriano, můžeš nám hned na úvod říct něco o svých problémech s trávením? Jak to začalo?

Moje problémy začaly poměrně náhle, občas mě bolelo břicho víc než normálně a po některých potravinách to bývalo horší. Navštívila jsem i lékaře, ke kterému jsem chodila hlavně kvůli bolestem žlučníku, a ten potom rozhodl, že bude vhodné udělat další vyšetření trávicího traktu.

Jaká vyšetření jsi absolvovala?

Běžné odběry a později ještě gastroskopii. Zajímavé bylo, že výsledky byly více méně v normě a kromě zvýšeného výskytu některých bakterií nebylo na výsledcích nic závažného. Lékaři usoudili, že je všechno v normě, a není tedy třeba dělat další vyšetření. To je také důvod, proč mi nebyla stanovena žádná konkrétní diagnóza, jako je například Crohnova choroba nebo syndrom dráždivého tračníku. Reálně jsem neměla žádné onemocnění, ale můj zdravotní stav se nezlepšoval.Jaké jsi měla potíže?

Byly to hlavně silné průjmy nebo naopak zácpy. Měla jsem také velmi nafouklé břicho a neustálý pocit plnosti. Samozřejmě, přidala se i únava a malátnost. Po konzultaci s lékařem jsem přestala jíst některé druhy potravin, například majonézu, cibuli, převážně mléčné výrobky, jako jsou jogurty a tvarohy, mléko do kávy a podobně.

Upravil se tvůj stav po vysazení těchto potravin?

Těžko říct. Nebylo mi tolik špatně, ale průjmy stále přetrvávaly. Spíš mě přestal tolik bolet žlučník, měla jsem méně často žlučníkové záchvaty. Ale nebylo mi dobře, to určitě ne. Nejvíc mě trápily ty průjmy.

Kdy jsi začala užívat Symprove?

První čtyři lahve mi dcera přinesla začátkem února a od té doby jsem už doužívala první balení, takže všechny čtyři lahve.

Jaký průběh mělo užívání prvního balení?

Na balení bylo napsané, že první dny můžu pociťovat zhoršení stavu, ale já jsem neměla žádné příznaky zhoršení. Po předešlých zkušenostech s jinými probiotickými kulturami a doplňky výživy jsem nevěděla, co čekat od živých bakterií. Ale šla jsem do toho, neměla jsem co ztratit.

Dcera mi říkala, že první zlepšení by se mělo dostavit už po 8 týdnech od začátku užívání, proto jsem byla zaskočená, když mi bylo výrazně lépe už po čtyřech dnech. Sešla jsem se s ní, a jelikož měla o produktu všechno zjištěné z internetu, chtěla jsem vědět, zda je něco takového možné, anebo se mi průjmy vrátí. Byla sama překvapená, že mi je líp už po čtyřech dnech.

Tak to je opravdu výborné, ale vydržel tento stav i dál?

Po prvním týdnu jsem naběhla na režim pravidelné stolice, bez průjmů a bolestí břicha. Každý, kdo tyto obtíže zná, mi dá za pravdu, že to je nepopsatelně úžasný pocit, k nezaplacení. Našla jsem si totiž Symprove na internetu a zjistila jsem, že měsíčně vyjde balení přibližně na 100 eur. To by mi při mé výplatě přišlo u jiných věcí jako spousta peněz, ale když se jednalo o cenu za Symprove, přišlo mi to jako povinná investice do zdraví. Byla jsem opravdu nadšená z toho, jak se najednou cítím, a přitom nemusím dělat nic zvláštního, jen si každé ráno dám odměrku Symprove.

Měla jsi během toho měsíce nějaké komplikace?

Právě že žádné. Jen několik vtipných situací, když jsem přišla na návštěvu k mamince a pustila jsem se s chutí do řízků a majonézového salátu. Všichni v rodině už vědí, které potraviny nejím. Dcera, která mi Symprove přinesla, se hned zhrozila, když mě viděla, a povídá: „Mami, vždyť ty nemůžeš jíst majonézový salát, zas ti bude špatně!“ Měla jsem však na to takovou chuť, že jsem neodolala. Řekla jsem jí, že si dám ráno zase Symprove a bude to v pohodě. Smál se mi, že Symprove není kouzelná hůlka a nedokáže zázraky, když jednou některá potravina dělá střevům zle. Čekala jsem tedy, že zas dostanu průjem a bude mi pár dní špatně.

No a hádej, co se stalo: Nic! Ráno jsem si dala pravidelnou odměrku Symprove, čekala jsem, co se bude dít, a nic. Žádný průjem, žádné nafouklé břicho, absolutně nic mi nebylo. Řekla jsem to i dceři, a vůbec mi to nechtěla věřit. Můžu říct, že sama sice nevím, proč to tak je, ale od té doby, co užívám Symprove, jím všechno a nic mi není. Možná za to mohou ty živé bakterie, které pomáhají střevům s trávením, ale každopádně já nemám průjmy ani žádné potíže, jako bývalo nadýmání a pocity plnosti.

Zkusila jsi Symprove vysadit?

Pozdě jsem si všimla, že mi už Symprove dochází, a neobjednala jsem si ho včas, a tak jsem byla nucená být několik dní bez něj. V těch dnech jsem pochopila, že za to zlepšení může opravdu Symprove. Břicho jsem měla zase jako balón, nafouklé a zvětšené. Opět se vrátily průjmy a bolesti břicha. Už jsem nemohla sníst, co jsem chtěla, vlastně mi bylo špatně z jakéhokoli jídla.

Navíc jsem začala užívat léky na anemii, které mi předepsal lékař, a to věc ještě zhoršilo. Průjmy přetrvávaly a celkově jsem se cítila dost špatně.

Jak hodnotíš Symprove, když porovnáš období před užíváním, během něj a po užívání?

Jak už jsem se zmínila, před užíváním jsem měla často průjem, případně zácpu a nafouklé břicho a nic na to nepomáhalo. Nepomáhalo ani vysazení potravin, které mi způsobovaly zhoršení už tak špatného stavu.

Když jsem užívala Symprove, jedla jsem všechno a bylo mi dobře, po jeho vysazení se vrátil původní stav z doby před měsícem. Já osobně můžu Symprove jen doporučit. Ta cena není zas tak vysoká, když člověk uváží, jak se díky Symprove cítí a co všechno může zase dělat v běžném každodenním životě. Zajít si na brynzové halušky nebo si pochutnat na něčem domácím bylo na dovolené nepřípustné. Dost to omezovalo můj soukromý život. Nemluvě o průjmech, které jsou bolestivé a vyčerpávající, berou nám chuť do života a omezují nás v každodenním životě. Symprove mi pomohl vrátit se do běžného života.


Symprove mi pomohol vrátiť sa do normálneho života
Budeš tedy užívat Symprove i nadále?

Určitě ano, budu ho užívat pravidelně i po skončení 12týdenního programu, protože už se nechci vrátit zpátky k problémům, které jsem měla předtím.

Co bys doporučila lidem, kteří mají podobné potíže jako ty?

Aspoň to vyzkoušejte, a uvidíte, jestli vám Symprove pomůže. Mně pomohl. I moje děti a další členové rodiny si všimli, že se cítím i vypadám o moc líp. Pokud vás odrazuje cena nebo si nemůžete dovolit Symprove kupovat, zkuste poprosit rodinu, aby vám přispěla malou částkou namísto kupování dárků k svátkům. Jsem si jistá, že po prvním týdnu budete moct říct své rodině, jak moc vám Symprove pomohl, a oni sami si budou přát vám pomáhat. Rozhodně se vyplatí vyzkoušet ho.

+ posts

Jediná živá probiotika

Udržujte zdravou rovnováhu bakterií ve střevech již dnes!

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika SymproveTM jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu.
Na rozdíl od pilulkových probiotik pobývají v žaludku, jak je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.

logo