Doručení do 2 pracovních dnů

Buď tolerantní k histaminu!

Histaminová intolerance. Onemocnění, které může v životě způsobit velké nepříjemnosti, zejména když se k němu připojí další trávicí těžkosti. Naštěstí je ve většině případů možné příznaky HIT potlačit a díky dietě, upravenému režimu a výživovým doplňkům žít plnohodnotný život.

O tom, co to histaminová intolerance je a jak vzniká, si můžete přečíst v našem blogu.

Jako všechny trávicí onemocnění, i HIT má původ v trávicí soustavě a zlepšit se může užíváním doplňků, které působí přímo v trávicí soustavě. Ideální volbou je právě Symprove, protože jako jediné probiotikum na trhu obsahuje živé, aktivní bakterie na vodní bázi, které po příchodu do střev ihned působí.

Zrekapitulujme si výhody Symprove oproti tabletovým formám probiotik:

Buď tolerantní k histaminu

Při pravidelném užívání Symprove se trávení stabilizuje, mikrobiom (bakteriální složení ve střevech) je udržovaný v rovnováze a trávicí problémy pramenící z histaminové intolerance mohou ustoupit. Potvrzuje to i recenze od Anny, která nám napsala:

„Když jsem si přečetla recenze od uživatelů Symprove, ihned jsem si ho objednala. Přibližně po čtyřech dnech od zahájení užívání bolesti břicha přestaly. Po dvou měsících od užívání jsem zjistila, že můžu jíst i potraviny, které jsem vyřadila z jídelního lístku kvůli histaminové intoleranci, dokonce jsem už neměla žádné příznaky HIT a dnes už můžu jíst bez omezení i mléčné polívky a přívarky. Každému, kdo má obdobné těžkosti s trávením, jako jsem měla já, doporučuji Symprove. Jsem ráda, že jsem poslechla dobrou radu od mojí kamarádky a objednala jsem si ho. Uvědomuji si, že základ imunity je ve střevech, proto se budu k Symprove opětovně vracet. Vřele všem doporučuji.“

Případ Anny je jeden z těch, které můžeme označit za „ideální“ – tedy účinky užívání živých a aktivních probiotik se dostavily poměrně brzy. Standartní doba užívání Symprove je tři měsíce. Po tomto období organismus nejvíce pocítí benefity pramenící z pravidelné péče o mikrobiom. I proto zájemcům doporučujeme využít naši dlouhodobou akci, v jejíž rámci máte při koupi tříměsíčního programu poslední měsíc zdarma.

Naše recenze si nevymýšlíme, přicházejí k nám od našich spokojených zákazníků, kterým jako poděkování posíláme čtyřtýdenní program na náš účet. I tímto způsobem chceme přispět k šíření dobrého jména živých bakterií a ulehčení života, které pravidelné užívání Symprove přináší. Jednou z těchto recenzí byla i ta od Renaty:

„Vzhledem na moji diagnózu – histaminová intolerance – se u mě střídají lepší a horší období. Díky dlouhodobému užívání Symprove se ta lepší období stále víc prodlužují. Dalším odsledovaným faktem je, že po vysazení Symprove se mi vždy viditelně zhorší kvalita vlasů. Nejlepším dárkem pod vánoční stromeček je pro mě zdraví. Symprove = dobré časy pro moje střeva.“

Renatin případ potvrzuje, že bakterie ve střevech mají vliv na celé fungování těla, nejen na trávení – v jejím případě se to týká kvality vlasů, ale zdravé trávení může přispět ke krásnější pleti, silnější imunitě nebo lepšímu spánku.

Jsme rádi, že díky pravidelnému užívání Symprove mohou mnozí lidé trpící histaminovou intolerancí žít plnohodnotný život a vrátit se k některým potravinám, které si do té doby museli odříkat. Zároveň však nesmíme zapomínat na to, že klíčem k potlačení příznaků histaminové intolerance je zdravý životní styl a naslouchání svého organismu. Každý histaminik reaguje jinak na různé potraviny, proto je potřeba vyhýbat se těm, které škodí nejvíce, a úpravou životosprávy a pravidelným užíváním probiotik potlačit dlouhodobé příznaky HIT.

Symprove si můžete objednat zde, případně pokud máte další otázky, neváhejte se na nás obrátit na info@symprove.cz,  případně na čísle +420 721 976 057.

+ posts

Jediná živá probiotika

Udržujte zdravou rovnováhu bakterií ve střevech již dnes!

Díky jedinečné technologii a dlouholetému zdokonalování jsou probiotika SymproveTM jediná skutečně živá probiotika, která se díky vodní bázi dostaví do střev, kde příznivě působí na trávení, imunitu a celkové zdraví organismu.
Na rozdíl od pilulkových probiotik pobývají v žaludku, jak je agresivní žaludeční kyseliny rozloží a oslabí, ale projdou trávicím systémem přímo tam, kde jsou potřeba.

logo